vardo reikšmė

pakai

Manosapnai.lt

Pakus nešti pilnus pinigų - tuščią svajonę; popierių pakus nešti - didelį džiaugsmą; kontrabandos pakus iš užsienio nešti - saugokis papulti į sunkius vargus; būti policijos sulaikytam su pakais - saugokis nelaimių.

Sapnininkastau.lt

Pakus nešti pilnus pinigų – tuščią svajonę. Popierių pakus nešti – didelį džiaugsmą. Kontrabandos pakus iš užsienio nešti – saugokis papulti į sunkius vargus. Būti policijos sulaikytam su pakais – saugokis nelaimių. Panašios reikšmes Didvyris Utėlės nuosava banda Pačiūžos Alga, atlyginimas Lovys Blusos Anglies kasykla Išmatos (gyvūnų) Gimtadienis Išmalda Butelis Atostogos Bufetas Cigaretė Algalapis Išmatos (žmogaus) Apvadas Auglys Cigaras .

Sapnuoti.lt

Pakus nešti pilnus pinigų - tuščią svajonęPopierių pakus nešti - didelį džiaugsmąKontrabandos pakus iš užsienio nešti - saugokis papulti į sunkius vargusBūti policijos sulaikytam su pakais - saugokis nelaimių.

Sapnininkas2.lt

Pakus nešti pilnus pinigų - tuščią svajonę;popierių pakus nešti - didelį džiaugsmą;kontrabandos pakus iš užsienio nešti - saugokis papulti į sunkius vargus;būti policijos sulaikytam su pakais - saugokis nelaimių. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Pakai – Pakus nešti pilnus pinigų – tuščią svajonę; popierių pakus nešti – didelį džiaugsmą; kontrabandos pakus iš užsienio nešti – saugokis papulti į sunkius vargus; būti policijos sulaikytam su pakais – saugokis nelaimių.

Sapnai.eu

Pakus nešti pilnus pinigų – tuščią svajonę; popierių pakus nešti – didelį džiaugsmą; kontrabandos pakus iš užsienio nešti – saugokis papulti į sunkius vargus; būti policijos sulaikytam su pakais – saugokis nelaimių.