vardo reikšmė

akacija

Manosapnai.lt

Sapnuoti akaciją reiškia didelę prabangą; kirsti akaciją yra nelaimės ženklas.

Lemtis.net

Sapnuoti žydinčią akaciją - netikėtas susitikimas su įdomiais žmonėmis. Tai gali reikšti ir nuotykį, kuris nuskaidrins jūsų nuotaiką, progą susipažinti, pasigrožėti.

Sapnininkastau.lt

Sapnuoti akaciją reiškia didelę prabangą. Kirsti akaciją yra nelaimės ženklas. Panašios reikšmes Akacija Griūtis Bičiulis Grėbti Daržas Dangaus šviesuliai Būrys Badas Baldai Mėšlas Alksnynas Dildė Daiktai Derlius Bajoras Areštas Gaidys Guvernantė Burna Gervuogė .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti akaciją reiškia didelę prabangąKirsti akaciją yra nelaimės ženklas.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti akaciją reiškia didelę prabangą;kirsti akaciją yra nelaimės ženklas. jeigu pirkti - įsimylėti jeigu žydinti - susitikimas su įdomiais žmonėmis jeigu matyti - susitikimas su senu geru pažįstamu jeigu laistyti - susitaikysite su giminaičiais jeigu matyti daug - sutiksite seną gerą pažįstamą jeigu pirkti - įsimylėti jeigu žydinti - susitikimas su įdomiais žmonėmis jeigu matyti - susitikimas su senu geru pažįstamu jeigu laistyti - susitaikysite su giminaičiais jeigu matyti daug - sutiksite seną gerą pažįstamą Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Žydinti akacija — netikėtas susitikimas su įdomiais žmonėmis. Tai gali reikšti ir nuotykį, kuris nuskaidrins jūsų nuotaiką, progą susipažinti, pasigrožėti. Akacijos šakų laužymas — liūdesys, kad teks išsiskirti su mylimu žmogumi. Jei sapnuojate, kad laistote akaciją, pavyks susitaikyti su giminaičiais. Uostyti akacijos žiedus — netikėtos kuklios vaišės kaimynų namuose. Deganti akacija — džiugi žinia iš tolimo miesto.

Sapnai.eu

Sapnuoti akaciją reiškia didelę prabangą; kirsti akaciją yra nelaimės ženklas.