vardo reikšmė

karklynas

Manosapnai.lt

Matyti žaliuojant - greit teks eiti per žmones su labdaros reikalais; karklyne gulėti - gerą ir laimingą kelionę; karklus raunant matyti - sunkų, bet pelningą darbą; karklus kertant matyti - greit teks pradėti naują darbą; karklus žydint matyti - laiminga ateitis.

Sapnininkastau.lt

iš pavojaus išlysi ir tavo reikalais pradės gerai klostytis Panašios reikšmes Celė Ankštuma Gitara Numirti ir vėl atgyti Tamsa Inkaras Diena Citrina Įkyrumas Ambasada Bėgimas Amnestija Atsiprašymas Giminės Gaublys Iškilti aukštai ir skraidyti padangėse Sunkiai į kalną lipti ir neįlipti Marmuras Mėnulis Plūgas, juo arti .

Sapnuoti.lt

Matyti žaliuojant - greit teks eiti per žmones su labdaros reikalaisKarklyne gulėti - gerą ir laimingą kelionęKarklus raunant matyti - sunkų, bet pelningą darbąKarklus kertant matyti - greit teks pradėti naują darbąKarklus žydint matyti - laiminga ateitis.

Sapnininkas2.lt

Matyti žaliuojant - greit teks eiti per žmones su labdaros reikalais;karklyne gulėti - gerą ir laimingą kelionę;karklus raunant matyti - sunkų, bet pelningą darbą;karklus kertant matyti - greit teks pradėti naują darbą;karklus žydint matyti - laiminga ateitis. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Karklynas – Matyti žaliuojant – greit teks eiti per žmones su labdaros reikalais; karklyne gulėti – gerą ir laimingą kelionę; karklus raunant matyti – sunkų, bet pelningą darbą; karklus kertant matyti – greit teks pradėti naują darbą; karklus žydint matyti – laiminga ateitis.

Sapnai.eu

Matyti žaliuojant – greit teks eiti per žmones su labdaros reikalais; karklyne gulėti – gerą ir laimingą kelionę; karklus raunant matyti – sunkų, bet pelningą darbą; karklus kertant matyti – greit teks pradėti naują darbą; karklus žydint matyti – laiminga ateitis.