vardo reikšmė

giluma

Manosapnai.lt

Gilumą kokią nors matyti - saugokis nelaimės; į gilumą įeiti ir atsistojus uždainuoti - saugokis savo draugų, kad jie neįtrauktų į kokias nors nemalonias bylas; gylį matuoti su kokiu nors įrankiu - greit pasieksi savo tikslą; jūrų gylį matyti matuojant - didelį pasisekimą.

Sapnininkastau.lt

Gilumą kokią nors matyti – saugokis nelaimės. Į gilumą įeiti ir atsistojus uždainuoti – saugokis savo draugų, kad jie neįtrauktų į kokias nors nemalonias bylas; gylį matuoti su kokiu nors įrankiu – greit pasieksi savo tikslą. Jūrų gylį matyti matuojant – didelį pasisekimą. Panašios reikšmes Giluma .

Sapnuoti.lt

Gilumą kokią nors matyti - saugokis nelaimėsĮ gilumą įeiti ir atsistojus uždainuoti - saugokis savo draugų, kad jie neįtrauktų į kokias nors nemalonias bylasGylį matuoti su kokiu nors įrankiu - greit pasieksi savo tiksląJūrų gylį matyti matuojant - didelį pasisekimą.

Sapnininkas2.lt

Gilumą kokią nors matyti - saugokis nelaimės;į gilumą įeiti ir atsistojus uždainuoti - saugokis savo draugų, kad jie neįtrauktų į kokias nors nemalonias bylas;gylį matuoti su kokiu nors įrankiu - greit pasieksi savo tikslą;jūrų gylį matyti matuojant - didelį pasisekimą. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Giluma – Gilumą kokią nors matyti – saugokis nelaimės; į gilumą įeiti ir atsistojus uždainuoti – saugokis savo draugų, kad jie neįtrauktų į kokias nors nemalonias bylas; gylį matuoti su kokiu nors įrankiu – greit pasieksi savo tikslą; jūrų gylį matyti matuojant – didelį pasisekimą.

Sapnai.eu

Gilumą kokią nors matyti – saugokis nelaimės; į gilumą įeiti ir atsistojus uždainuoti – saugokis savo draugų, kad jie neįtrauktų į kokias nors nemalonias bylas; gylį matuoti su kokiu nors įrankiu – greit pasieksi savo tikslą; jūrų gylį matyti matuojant – didelį pasisekimą.