vardo reikšmė

laivas

Manosapnai.lt

Apskritai sapnuoti laivą reiškia nelabai didelį saugumą ir neaiškią ateitį. Sapne matyti iš uosto plaukiantį laivą reiškia, kad jūsų reikalai sustojo, o matyti į uostą įplaukiantį laivą reiškia greitą ir lemiantį jūsų traktuočių pobūdį. Sapnuoti, kad matote inkarą, reiškia saugumą sapnuojančiajam be kokios nors galimybės keliauti. Sapnuoti laivavirves arba vantus reiškia skolų sumažėjimą. Sapnuoti, kad plaukiate dideliu laivu ramiu vandeniu ir esant gražiam orui, yra geras ženklas ir reiškia, kad greitai bus galima įgyvendinti tai, ko troškote. Bet jei plaukiate laivu esam blogam orui ir audringam vandeniui, tai tokiu atveju pranašavimas yra labai liūdnas. Sapnuoti skęstantį laivą, kuriame jūsų nėra, reiškia pavojų kitiems, o jei esate skęstančiame laive, tai reiškia didelį pavojų jums. Sapnuoti, kad matote tolumoje plaukiantį laivą normaliai ir lengvai, reiškia, kad netrukus gausite žinią nuo jūsų tolimo giminaičio arba jis aplankys jus.

Sapnininkastau.lt

Ant vandens – laimė. Trobesyje – netvirta meilė. Be stiebų ir burių – vargas, iš kurio galima išbristi. Skęstąs – liūdnos žinios. Liepsnojąs – dideli nuostoliai. Sudužęs – naudingas nuotykis. Panašios reikšmes Hidrolėktuvas Maurai Vilnis, banga Versmė Deimantas Birža Ūžimas Dūmai Dobilai Bačka Galvijai Gedimai Gazuotas vanduo Griovys Laivas, juo plaukti Ežeras Diena Aspirinas Bangos Akušerė .

Sapnuoti.lt

Ant vandens - laimėTrobesyj - netvirta meilėBe stiebų ir burių - vargas, iš kurio galima išbristiSkęstąs - liūdnos žiniosLiepsnojąs - dideli nuostoliaiSudužęs - naudingas nuotykis.

Sapnininkas2.lt

Ant vandens - laimė;trobesyj ar name - netvirta meilė;be stiebų ir burių - vargas, iš kurio galima išbristi;skęstantis - liūdnos žinios;Sapne matyti save skęstančiame laive - reiškia, jog reikia saugotis, kad kas nors neįtrauktų į nemalonią situaciją, dėl kurios galite nukentėti;liepsnojantis - dideli nuostoliai;sudužęs - naudingas nuotykis. jeigu statomas - didelis džiaugsmas jeigu valdyti - geri santykiai dabar jeigu be stiebo - nelaimė; bet rasite išeitį jeigu nuplaukiantis - nuostoliai jeigu įplaukiantis į uostą - išgyvenimas dėl nelaimės jeigu iškraunamas krovinys - tolimi draudai jeigu skęstantis - politinės intrigos jeigu daug - paaukštinimas, laimė; energinga veiklos pradžia jeigu karinis - ilgas išsiskyrimas su šeima ar draugais jeigu nuleidęs inkarą - laikykitės savo nusistatymo jeigu laivo katastrofa, žūsta žmonės - nebus jokios pagalbos, laukite bankroto ir gėdos Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Laivas – Ant vandens – laimė; trobesyj – netvirta meilė; be stiebų ir burių – vargas, iš kurio galima išbristi; skęstąs – liūdnos žinios; liepsnojąs – dideli nuostoliai; sudužęs – naudingas nuotykis.

Sapnai.eu

Ant vandens – laimė; trobesyj – netvirta meilė; be stiebų ir burių – vargas, iš kurio galima išbristi; skęstąs – liūdnos žinios; liepsnojąs – dideli nuostoliai; sudužęs – naudingas nuotykis.

Sapnininkas.com

Laivas sapne simbolizuoja gyvenimo laivą. Plaukimas laivu per didelius vandenis ar upes reiškia gyvenimo kelionę.