vardo reikšmė

dailininkas

Manosapnai.lt

Jei sapnuojate, kad esate dailininkas, reiškia, kad tie žmonės stengsis užmaskuoti tikrovę, kad priverstų pakliūti į tinklus, kuriuos jums yra paspendę. Vadinas, būkite budrūs.

Sapnininkastau.lt

Laimė ir sėkmė; nutapytam sapne būti – išgarsėsi. Pačiam dailininku būti sapne – nesėkmė. Parodoje lankytis – dar teks mokytis. Su dailininku sapne kalbėtis – turi tobulėti siela ir kūnu. Panašios reikšmes Dailininkas Deimantas Birža Dūmai Dobilai Galvijai Diena Akušerė tavo paties geras derlius Gimdyti Indai Jaunimas Kanopa Kepenys, jas valgyti Kiaušiniai Lažybas laimėti Nuostolį turėti Neužmirštuoles skinti Obelis žydi Pabučiuoti pažįstamą .

Sapnuoti.lt

Laimė ir sėkmėNutapytam sapne būti - išgarsėsiPačiam dailininku būti sapne - nesėkmėParodoje lankytis - dar teks mokytisSu dailininku sapne kalbėtis - turi tobulėti siela ir kūnu.

Sapnininkas2.lt

Laimė ir sėkmė;nutapytam sapne būti - išgarsėsi;pačiam dailininku būti sapne - nesėkmė;parodoje lankytis - dar teks mokytis;su dailininku sapne kalbėtis - turi tobulėti siela ir kūnu.Dailininkas - laimė ir sėkmė jeigu būti nutapytam - išgarsėsite jeigu pačiam būti dailininku - nesėkmė jeigu lankytis parodoje - teks mokytis jeigu su dailininku sapne kalbėtis - turite tobulėti siela ir kūnu Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Dailininkas – Laimė ir sėkmė; Nutapytam sapne būti – išgarsėsi; Pačiam dailininku būti sapne – nesėkmė; Parodoje lankytis – dar teks mokytis; Su dailininku sapne kalbėtis – turi tobulėti siela ir kūnu.

Sapnai.eu

Laimė ir sėkmė; nutapytam sapne būti – išgarsėsi; pačiam dailininku būti sapne – nesėkmė; parodoje lankytis – dar teks mokytis; su dailininku sapne kalbėtis – turi tobulėti siela ir kūnu.