vardo reikšmė

abortas

Manosapnai.lt

Abortas perspėja apie pasikeitimus, atsiskyrimą. Jei aborto metu jaučiate malonų jausmą, išsivaduosite iš nemalonių minčių, sutvarkysite kokį nors reikalą ar atsikratysite nemalonaus žmogaus. Jei aborto metu jaučiate baimę, apgailestaujate dėl to, teks išsiskirti su mylimu, žmogumi arba tai pranašauja sunkumus, kurių norėtumėte išvengti. Moteris, kuri sapnuoja, kad sutinka daryti abortą, turi saugotis nemalonumų. Jeigu tokią operaciją sapnuoja gydytojas, vadinasi, jis turi saugotis, kad nepažeistų profesinės etikos.

Sapnininkastau.lt

Abortas perspėja apie pasikeitimus, atsiskyrimą. Jei aborto metu jaučiate malonų jausmą, išsivaduosite iš nemalonių minčių, sutvarkysite kokį nors reikalą ar atsikratysite nemalonaus žmogaus. Jei aborto metu jaučiate baimę, apgailestaujate dėl to, teks išsiskirti su mylimu žmogumi arba tai pranašauja sunkumus, kurių norėtumėte išvengti. Moteris, kuri sapnuoja, kad sutinka daryti abortą, turi saugotis nemalonumų. Jeigu tokią operaciją sapnuoja gydytojas, vadinasi, jis turi saugotis, kad nepažeistų profesinės etikos. Panašios reikšmes Isterija Depas Griaučiai Akligatvis Elektra Aptvaras Gulsčiukas Dezinfekcija Garbė Gladiatorius Donoras Gėrėtis Įkyrumas Akvalangas Garažas Eilė Mėšlas Garbė Grūzdas Aliarmas .

Sapnininkas2.lt

Abortas sapne - perspėja apie pasikeitimus, atsiskyrimą, išsiskyrimą, sunkumus;jei aborto metu jaučiate malonų jausmą, išsivaduosite iš nemalonių minčių, sutvarkysite kokį nors reikalą ar atsikratysite nemalonaus žmogaus;jei aborto metu jaučiate baimę, apgailestaujate dėl to - teks išsiskirti su mylimu, žmogumi arba tai pranašauja sunkumus, kurių norėtumėte išvengti;moteris, kuri sapnuoja, kad sutinka daryti abortą - turi saugotis nemalonumų;jei sapne jūs bandot kažką atkalbėti nuo aborto - laukia darbai, pareikalaujantys daug darbo, lėšų bei laiko;jeigu abortą sapnuoja vyras, neturintis nieko bendro su medicina - simbolizuoja nesėkmes su šiuo metu pradedančiu projetu, ar idėja, darbu;jeigu tokią operaciją sapnuoja gydytojas - turi saugotis, kad nepažeistų profesinės etikos, beto rodo pervargimą, nerimą dėl darbo, abejones.Abortas - sugriausi savo ilgai kurtus planus. jeigu nusprendžia daryti sau - nesiimk darbų, kurie gali baigtis nemalonumais. jeigu pataria daryti kitai - laukia darbai, kurie pareikalaus daug lėšų ir laiko. jeigu gydytojas daro operaciją - netrukus paaiškės, kad nuklydote nuo pagrindinio tikslo. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Abortas – Abortas sapne – perspėja apie pasikeitimus, atsiskyrimą, išsiskyrimą, sunkumus;