vardo reikšmė

laboratorija

Manosapnai.lt

Jeigu sapne matote laboratoriją, vadinasi, išeikvosite jėgas nenaudingam sumanymui jeigu dirbate laboratorijoje, tai turtas taps mitu, o moteris, kurią mylite, legenda. Jeigu sapnuojate, kad esate chemikas ir ieškote būdų, kaip paversti pigų metalą auksu, - nauji sumanymai ir geras įdomus darbas.

Lemtis.net

Sapnuoti, jog apsigyvenate laboratorijoje - rizikingi mainai sukels įtarimą. Šis sapnas gali reikšti ir dviprasmišką patarimą.

Sapnuoti.lt

Sapnuoti, kad esate kokioje nors laboratorijoje, reiškia draugystę ir bičiuliškumą.

Sapnininkas2.lt

Jeigu sapne matote laboratoriją - vadinasi, išeikvosite jėgas nenaudingam sumanymui;Jeigu dirbate laboratorijoje - tai turtas taps mitu, o moteris, kurią mylite, legenda;Jeigu sapnuojate, kad esate chemikas ir ieškote būdų, kaip paversti pigų metalą auksu - nauji sumanymai ir geras įdomus darbas.Laboratorija - rimtas ir sėkmingas mokslinis darbas Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnininkas.com

Šio simbolio pagrindinė reikšmė — profesinis aktyvumas, bendrumo jausmas ir egzistencijos garantas. Tačiau daugybės problemų, su kuriomis mums tenka susidurti gyvenime, neįmanoma suplanuoti ir apskaičiuoti taip tiksliai kaip laboratorinio eksperimento. Patenkinamą problemos sprendimą dažnai galima rasti tik tada, kai pasineriame visa savo esybe, taip pat ir emocine. Šis vaizdinys sapne dažnai tam ir skatina. Reikšmei suvokti svarbu atsižvelgti į bendrą sapno kontekstą, pirmiausia, kaip jaučiasi toje situacijoje sapnuojantysis.