vardo reikšmė

koplyčia

Manosapnai.lt

Sapne matyti koplyčią reiškia barnius, nedarną aukštuomenės sluoksniuose ir neišspręstas dalyki¬nes problemas. Sapnuoti, kad esate koplyčioje - nusivylimas ir permainingi reikalai. Jauniems žmonėms sapnuoti, kad eina į koplyčią, - netikra meilė arba nesėkmingos vedybos, kurios taps spąstais abiem. Melstis koplyčioje - labdaringumas ir sielos džiaugsmas. Giedoti joje - nusiraminimas. Jeigu sapne jūs matote koplyčioje giedant jaunimą - pajusite palaimą bei džiaugsmą. Jeigu sapnuojate, kad nešate į koplyčią numirėlį, vadinasi, išbrisite iš skurdo. Jeigu sapnuojate, kad statote koplyčią, - būsite gailestingi kitiems.

Sapnininkastau.lt

Matyti arba joje būti – mirtį. Giedoti koplyčioje – žmogaus nusiraminimą. Statant koplyčią matyti arba pačiam statyti – gailestingumą. Eiti melstis į koplyčią – labdaringumą ir sielos džiaugsmą. Matyti koplyčioje jaunimą giedant – didelį džiaugsmą. Į koplyčią numirėlį nešti – išbridimą iš vargų. Panašios reikšmes Klėtis Karieta Kontora Krautuvė, parduotuvė Ekskursija Bažnyčia Budelis Diržas Birža Biblioteka Gaisras Guzas Galvažudys Ėdžios Dievas Dėžės Atliekos Mirta (gėlė) Dujos Vyrija .

Sapnuoti.lt

Jei sapnuojate, kad esate kokioje nors koplyčioje, reiškia: patikėkite savo rūpesčius tikram draugui. Pajusite palengvėjimą.

Sapnininkas2.lt

Matyti arba joje būti - mirtį;giedoti koplyčioje - žmogaus nusiraminimą;statant koplyčią matyti arba pačiam statyti - gailestingumą;eiti melstis į koplyčią - labdaringumą ir sielos džiaugsmą;matyti koplyčioje jaunimą giedant - didelį džiaugsmą;į koplyčią numirėlį nešti - išbridimą iš vargų. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Koplyčią – Matyti arba joje būti – mirtį; giedoti koplyčioje – žmogaus nusiraminimą; statant koplyčią matyti arba pačiam statyti – gailestingumą; eiti melstis į koplyčią – labdaringumą ir sielos džiaugsmą; matyti koplyčioje jaunimą giedant – didelį džiaugsmą; į koplyčią numirėlį nešti – išbridimą iš vargų.

Sapnai.eu

Matyti arba joje būti – mirtį; giedoti koplyčioje – žmogaus nusiraminimą; statant koplyčią matyti arba pačiam statyti – gailestingumą; eiti melstis į koplyčią – labdaringumą ir sielos džiaugsmą; matyti koplyčioje jaunimą giedant – didelį džiaugsmą; į koplyčią numirėlį nešti – išbridimą iš vargų.