vardo reikšmė

bangos

Manosapnai.lt

Sapnuoti bangas - geras ženklas. Jūs gilinsitės į mokslą tik tuomet, jeigu bangos švarios. Sapnuoti dideles, į jus ateinančias bangas, - perspėjimas, kad gresia nelaimė, pavojus ar liga, laukia vargingas gyvenimas. Būti jų supamam - jums reikia saugotis netikėtumų. Jei regite drumzlinas bangas štormo metu, vadinasi, padarysite nepataisomą klaidą.

Sapnininkastau.lt

dideli sunkumai. Panašios reikšmes Bangos Vinis pirkti ar rasti Vandens daug(vanduo) Kaulai Balaganas Gniūžtės Burinė valtis Bejėgiškumas Ugnis deganti vasaros metu Žiemos metu Su viščiukais Liūtys Trobesiai Klubai Pūkai Geležinkelis Amfiteatras Bronchitas Džinas Gervuogė .

Sapnuoti.lt

Būti bangų supamam - saugokis visokių netikėtumųKuo didesnės yra bangos, tuo didesnį pavojusJeigu bangos švarios - Jūs gilinsitės į mokslą tik tuometSapnuoti dideles į Jus ateinančias bangas - perspėjimas, kad gresia nelaimė, pavojus ar liga, laukia vargingas gyvenimasBūti jų supamam - Jums reikia saugotis netikėtumųSapnuojant bangas (vilnis) ant vandens matyti - sunkią ligą ir vargingą gyvenimąJei regite drumzlinas bangas štormo metu, vadinasi, padarysite nepataisomą klaidą.

Sapnininkas2.lt

Bangas (Vilnis) ant vandens matyti - sunkią ligą ir vargingą gyvenimą;būti bangų supamam - saugokis visokių netikėtumų. Šiaip sapnuoti bangas reiškia tuo didesnį pavojų, kuo didesnės yra bangos.Bangos - kliūtys darbe, kova dėl sėkmės Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Bangos – Bangas (Vilnis) ant vandens matyti – sunkią ligą ir vargingą gyvenimą; Būti bangų supamam – saugokis visokių netikėtumų. Šiaip sapnuoti bangas reiškia tuo didesnį pavojų, kuo didesnės yra bangos.

Sapnai.eu

Bangas (Vilnis) ant vandens matyti – sunkią ligą ir vargingą gyvenimą; būti bangų supamam – saugokis visokių netikėtumų. Šiaip sapnuoti bangas reiškia tuo didesnį pavojų, kuo didesnės yra bangos.

Sapnininkas.com

Reikšmė tokia pati kaip audringos jūros bangų. Juo bangos aukštesnės, juo stipresni jausmai, kuriuos tos bangos simbolizuoja. Jeigu mūša rami ir tolygi, tai šis reginys reiškia ramų dvasinį gyvenimą.