vardo reikšmė

plūgas

Manosapnai.lt

Sapne regėti plūgą reiškia retą sėkmę. Jūsų reikalai klostysis puikiai sapne regėti surūdijusį plūgą, reiškia smulkius nemalonumus. Jeigu sapnuojate žemdirbius, einančius paskui plūgus, - daug pasieksite gyvenime ir praplėsite savo akiratį. Jeigu mergina sapnuoja, kad jos mylimasis aria žemę plūgu, - jos laukia vedybos su puikiu ir garbingu vyru. Sapne matyti save, einantį paskui plūgą-džiaugsmas ir gerovė.

Sapnininkastau.lt

Plūgą matyti arba su juo arti – didelį pasisekimą. Su plūgu važiuoti – didelį pasisekimą darbuose. Panašios reikšmes Arimas Dujos Dievas Bobos Diržas Dėžės Daržininkas Figūra Pentiniai Grėbti Ėdžios Jaunikaitis Diena Eglė Bokštas Aruodas Gaisras Duonkubilis Kūčios Guzas .

Sapnuoti.lt

Plūgą matyti arba su juo arti - didelį pasisekimąSu plūgu važiuoti - didelį pasisekimą darbuose.

Sapnininkas2.lt

Plūgą matyti arba su juo arti - didelį pasisekimą. Su plūgu važiuoti - didelį pasisekimą darbuose. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Plūgas – Plūgą matyti arba su juo arti – didelį pasisekimą. Su plūgu važiuoti – didelį pasisekimą darbuose.

Sapnai.eu

Plūgą matyti arba su juo arti – didelį pasisekimą. Su plūgu važiuoti – didelį pasisekimą darbuose.

Sapnininkas.com

Šis simbolis nurodo minčių ir jausmų pervartą, perkratymą bei pokytį, kurie įgalina sapnuojantįjį ugdyti savo asmenybę. Dažnai plūgo veiksmai simbolizuoja ir lytinius santykius. Žemė čia laikomą moterimi, plūgas atitinka vyriškąją pusę.