vardo reikšmė

dvaras

Manosapnai.lt

Sapnuoti, kad turite dvarą, reiškia, kad niekada netapsite žemvaldžiu.

Sapnininkastau.lt

noras likti viengunge(iu). Panašios reikšmes Brasta Auditorija Guboja Dvaras Arena Traktorius Tarakonai Inkubatorius Fagotas Impilas Airija Ataka Gairė Apdaila Gaublys Čadra Antpilas Ežiuolė Antkaklis Guba .

Sapnuoti.lt

Matyti jį ar pačiam turėti - didelį džiaugsmąDvarą turtingą su visu inventorium matyti - nevedusiems gerą ir turtingą žmoną, o vedusiems - per sunkų darbą turto įgijimąDvare šokantį jaunimą matyti - būsi kviestas į kokias nors iškilmesPirkti sapne dvarą - gyvenimo pagerėjimasPaveldėti dvarą ar ištaikingus namus - netrukus gali netikėtai ištekėti ar vesti.

Sapnininkas2.lt

Matyti jį ar pačiam turėti - didelį džiaugsmą;dvarą turtingą su visu inventorium matyti - nevedusiems gerą ir turtingą žmoną, o vedusiems - per sunkų darbą turto įgijimą;dvare šokantį jaunimą matyti - būsi kviestas į kokias nors iškilmes;pirkti sapne dvarą - gyvenimo pagerėjimas;paveldėti dvarą ar ištaikingus namus - netrukus gali netikėtai ištekėti ar vesti. jeigu pačiam turėti ar jį matyti - didelis džiaugsmas. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Dvaras – Matyti jį ar pačiam turėti – didelį džiaugsmą; Dvarą turtingą su visu inventorium matyti – nevedusiems gerą ir turtingą žmoną, o vedusiems – per sunkų darbą turto įgijimą; Dvare šokantį jaunimą matyti – būsi kviestas į kokias nors iškilmes; Pirkti sapne dvarą – gyvenimo pagerėjimas; Paveldėti dvarą ar ištaikingus namus – netrukus gali netikėtai ištekėti ar vesti.

Sapnai.eu

Matyti jį ar pačiam turėti – didelį džiaugsmą; dvarą turtingą su visu inventorium matyti – nevedusiems gerą ir turtingą žmoną, o vedusiems – per sunkų darbą turto įgijimą; dvare šokantį jaunimą matyti – būsi kviestas į kokias nors iškilmes; pirkti sapne dvarą – gyvenimo pagerėjimas; paveldėti dvarą ar ištaikingus namus – netrukus gali netikėtai ištekėti ar vesti.