vardo reikšmė

Kepenys

Manosapnai.lt

Sapnuoti kepenis - vilčių išsipildymas. Sausas, sugedusias kepenis sapnuoti - pavojai gyvenime. Raguočių kepenys - paveldėsite turtą. Pjaustyti kepenis - sėkmė loterijoje. Kepti kepenis - būsite pakviesti į pobūvį. Užuosti kepenų kvapą - turėsite reikalų, kurie neduos norimo rezultato. Sapne valgyti kepenis reiškia, kad kažkoks melagis pretenduoja į jūsų mylimąją. Jeigu jums sapne skauda kepenis, vadinasi viskuo nepatenkinta moteris taps jūsų žmona.

Sapnininkastau.lt

laimė. Panašios reikšmes Deimantas Birža Dūmai Dobilai Galvijai Diena Akušerė tavo paties geras derlius Gimdyti Indai Jaunimas Kanopa Kiaušiniai Lažybas laimėti Nuostolį turėti Neužmirštuoles skinti Obelis žydi Pabučiuoti pažįstamą Pasaga, ją rasti Pirštinės geros .

Sapnuoti.lt

Jausti per sapną, kad skauda kepenis arba jos yra padidėjusios, reiškia negalavimus per vaikus. Sapnuoti, kad valgote kokio nors gyvulio kepenis, reiškia gerą sveikatą. Apskritai jūs esate per daug linkęs į pyktį ir panieką.

Sapnininkas.com

Jei šis simbolis pasirodo sapne, tai gali reikšti, kad iš tikrųjų esama organinių negalavimų ar ligos simptomų. Jei taip nėra, kepenys, kaip sapno simbolis, liudija perdėtą kantrybę, tačiau gali reikšti ir didėjantį nerimą bei dirglumą. Tikslesnė reikšmė dažniausiai išaiškėja iš sapno konteksto.