vardo reikšmė

mėsininkas

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate mėsininkus kruvinomis rankomis ir drabužiais, - laukite rimtos ir ilgos ligos savo šeimoje. Sapne mėsininkas su peiliu rankose - gali ištikti priepuolis. Mėsininkas su kirviu rankose - gausite žinią apie mirtį. Matyti mėsininką, mėsinėjantį gyvulį - nemalonumai dėl namiškių. Jeigu sapne regite, kaip mėsininkas pjausto mėsą, - nukentės jūsų reputacija. Sis sapnas įspėja, kad nerašytumėte laiškų ir ne-pasirašinėtumėte jokių dokumentų. Jeigu matote mėsininką arba su juo kalbatės apie visokius reikalus, - saugokitės, kad nepakliūtumėte į mėsininko rankas, nes galite būti sunkiai sužaloti. Susimušti su mėsininku - saugokitės netikėto priešo. Mėsininku būti sapne - greit gausite prastą darbą.

Sapnininkastau.lt

Mėsininką matyti arba su juo kalbėti apie visokius reikalus – saugokis, kad nepakliūtum į mėsininko rankas, nes gali būti sunkiai sužalotas. Matyti mėsininką gyvulį mėsinėjant – turėsi nemalonumą iš savųjų. Su mėsininku susimušti – saugokis netikėto priešo. Mėsininku pačiam būti – greit gausi nepatenkinamo darbo. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Mėsininką matyti arba su juo kalbėti apie visokius reikalus - saugokis, kad nepakliūtum į mėsininko rankas, nes gali būti sunkiai sužalotasMatyti mėsininką gyvulį mėsinėjant - turėsi nemalonumą iš savųjųSu mėsininku susimušti - saugokis netikėto priešoMėsininku pačiam būti - greit gausi nepatenkinamo darbo.

Sapnininkas2.lt

Mėsininką matyti arba su juo kalbėti apie visokius reikalus - saugokis, kad nepakliūtum į mėsininko rankas, nes gali būti sunkiai sužalotas;Matyti mėsininką gyvulį mėsinėjant - turėsi nemalonumą iš savųjų;su mėsininku susimušti - saugokis netikėto priešo;Mėsininku pačiam būti - greit gausi nepatenkinamo darbo, nemielas darbas;Jeigu sapnuojate mėsininkus kruvinomis rankomis ir drabužiais - laukite rimtos ir ilgos ligos savo šeimoje;Sapne mėsininkas su peiliu rankose - gali ištikti priepuolis;Mėsininkas su kirviu rankose - gausite žinią apie mirtį;Jeigu sapne regite, kaip mėsininkas pjausto mėsą - nukentės Jūsų reputacija. Sis sapnas įspėja, kad nerašytumėte laiškų ir nepasirašinėtumėte jokių dokumentų. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Mėsininkas – Mėsininką matyti arba su juo kalbėti apie visokius reikalus – saugokis, kad nepakliūtum į mėsininko rankas, nes gali būti sunkiai sužalotas. Matyti mėsininką gyvulį mėsinėjant – turėsi nemalonumą iš savųjų: su mėsininku susimušti – saugokis netikėto priešo. Mėsininku pačiam būti – greit gausi nepatenkinamo darbo.

Sapnai.eu

Mėsininką matyti arba su juo kalbėti apie visokius reikalus – saugokis, kad nepakliūtum į mėsininko rankas, nes gali būti sunkiai sužalotas. Matyti mėsininką gyvulį mėsinėjant – turėsi nemalonumą iš savųjų: su mėsininku susimušti – saugokis netikėto priešo. Mėsininku pačiam būti – greit gausi nepatenkinamo darbo.