vardo reikšmė

balzamuotas

Manosapnai.lt

Jei sapnuojate balzamuotą žmogų, tai reiškia, kad greitai jus paliks jūsų vaikas. Tačiau jei matote balzamuotą žvėrį, jus būgštaujate dėl klaidų.

Sapnininkastau.lt

Jei sapnuojate balzamuotą žmogų, tai reiškia, kad greitai jus paliks jūsų vaikas. Jei matote balzamuotą žvėrį, jus būgštaujate dėl klaidų. Panašios reikšmes Balzamuotas Duktė Įsipareigojimas Dangtis Daltonikas Apsiaustis Balandis Dūmtraukis Girtas Derybos Alaus darykla Bananas Gužynės Akmentašys Jūros kiaulytė Akvalangas Elfai Arklidė Augalas Įsūnis .

Sapnuoti.lt

Jei sapnuojate balzamuotą žmogų, tai reiškia, kad greitai jus paliks jūsų vaikas.Jei matote balzamuotą žvėrį, jus būgštaujate dėl klaidų.

Sapnininkas2.lt

Jei sapnuojate balzamuotą žmogų, tai reiškia, kad greitai jus paliks jūsų vaikas.Tačiau jei matote balzamuotą žvėrį, jus būgštaujate dėl klaidų. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Balzamuotas – Jei sapnuojate balzamuotą žmogų, tai reiškia, kad greitai jus paliks jūsų vaikas.Tačiau jei matote balzamuotą žvėrį, jus būgštaujate dėl klaidų.

Sapnai.eu

Jei sapnuojate balzamuotą žmogų, tai reiškia, kad greitai jus paliks jūsų vaikas.Tačiau jei matote balzamuotą žvėrį, jus būgštaujate dėl klaidų.