vardo reikšmė

saltinis

Manosapnai.lt

Sapnuoti šaltinio vandenį yra džiaugsmo ir klestėjimo ženklas. Sapnuoti, kad geriate šaltinio vandenį ligoniams reiškia pagijimą, o sveikiems reiškia puikią sveikatą. Jums prasideda sėkmės meilėje ir versle laikotarpis.

Sapnininkastau.lt

Šaltinį (versmą) matyti arba iš jo gerti vandenį – ligoniams didelę, laimę, ir išgijimą, o sveikiems – nepaprastą sveikatą. Iš šaltinio purviną vandenį gerti – saugokis visokių prabėgančių nelaimių. Semti vandenį iš šaltinio ir skaniai jį gerti – visokius gerus pasisekimus. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Šaltinį (versmą) matyti arba iš jo gerti vandenį - ligoniams didelę, laimę, ir išgijimą, o sveikiems - nepaprastą sveikatąIš šaltinio purviną vandenį gerti - saugokis visokių prabėgančių nelaimiųSemti vandenį iš šaltinio ir skaniai jį gerti - visokius gerus pasisekimus.

Sapnai.com

Šaltinis – Šaltinį (versmą) matyti arba iš jo gerti vandenį – ligoniams didelę, laimę, ir išgijimą, o sveikiems – nepaprastą sveikatą; iš šaltinio purviną vandenį gerti – saugokis visokių prabėgančių nelaimių; semti vandenį iš šaltinio ir skaniai jį gerti – visokius gerus pasisekimus.

Sapnai.eu

Šaltinį (versmą) matyti arba iš jo gerti vandenį – ligoniams didelę, laimę, ir išgijimą, o sveikiems – nepaprastą sveikatą; iš šaltinio purviną vandenį gerti – saugokis visokių prabėgančių nelaimių; semti vandenį iš šaltinio ir skaniai jį gerti – visokius gerus pasisekimus.

Sapnininkas.com

Šaltinis pirmiausia yra vaisingumo simbolis. Pasakose jis simbolizuoja nekaltybę ir tyrumą, taip pat rodo dvasinės energijos antplūdį. Bet kuriuo atveju šaltinis laikomas geru ženklu.