vardo reikšmė

dazymas

Manosapnai.lt

Baltai - didelis nuostolis; juodai - neteksi draugo ar draugės, ar tiesiog kažkoks prašymas bus atmestas; žaliai - turėk vilties; raudonai - busi pakviestas; mėlynai - nusiteikimas, linksmumas; geltonai - pavydas; audeklą, medžiagą - meluoti ką apie save, ar apkalbos apie tave; save dažyti - vyrui reiškia panieką, moteriai - naudą; dažyti ar kirpti (keisti šukuoseną) - permainos gyvenime; kosmetiniais dažais dažytis vyrams - gėda; moterims - nusimato flirtas, bet jis nereikšmingas.

Sapnininkastau.lt

Baltai – didelis nuostolis. Juodai – neteksi draugo ar draugės, ar tiesiog kažkoks prašymas bus atmestas. Žaliai – turėk vilties; raudonai – busi pakviestas. Mėlynai – nusiteikimas, linksmumas; geltonai – pavydas. Audeklą, medžiagą – meluoti ką apie save, ar apkalbos apie tave; save dažyti – vyrui reiškia panieką, moteriai – naudą. Dažyti ar kirpti (keisti šukuoseną) – permainos gyvenime. Kosmetiniais dažais dažytis vyrams – gėda. Moterims – nusimato flirtas, bet jis nereikšmingas. Panašios reikšmes Dažymas Dantys gražūs ir sveiki Ginčijantis girdėti Draugas Gaisras Apvalkalas Balta spalva Harpūnas Pačiam nusiauti Jį užmušti Šokant paslysti ir nugriūti Švarką pamesti Kariaujantys kareiviai Musės zyziančios Batai seni Su čigonu prekiauti Keršyti kam nors Sabalas Sudriskę kailiniai Rudmusės .

Sapnuoti.lt

Baltai - didelis nuostolisJuodai - neteksi draugo ar draugės, ar tiesiog kažkoks prašymas bus atmestasŽaliai - turėk viltiesraudonai - busi pakviestasMėlynai - nusiteikimas, linksmumas geltonai - pavydasAudeklą, medžiagą - meluoti ką apie save, ar apkalbos apie tavesave dažyti - vyrui reiškia panieką, moteriai - naudąDažyti ar kirpti (keisti šukuoseną) - permainos gyvenimeKosmetiniais dažais dažytis vyrams - gėdaMoterims - nusimato flirtas, bet jis nereikšmingas.

Sapnai.com

Dažymas – Baltai – didelis nuostolis; Juodai – neteksi draugo ar draugės, ar tiesiog kažkoks prašymas bus atmestas; Žaliai – turėk vilties; Raudonai – busi pakviestas; Mėlynai – nusiteikimas, linksmumas; Geltonai – pavydas; audeklą, medžiagą – meluoti ką apie save, ar apkalbos apie tave; Save dažyti – vyrui reiškia panieką, moteriai – naudą; Dažyti ar kirpti (keisti šukuoseną) – permainos gyvenime; Kosmetiniais dažais dažytis vyrams – gėda; Moterims – nusimato flirtas, bet jis nereikšmingas.

Sapnai.eu

Baltai – didelis nuostolis; juodai – neteksi draugo ar draugės, ar tiesiog kažkoks prašymas bus atmestas; žaliai – turėk vilties; raudonai – busi pakviestas; mėlynai – nusiteikimas, linksmumas; geltonai – pavydas; audeklą, medžiagą – meluoti ką apie save, ar apkalbos apie tave; save dažyti – vyrui reiškia panieką, moteriai – naudą; dažyti ar kirpti (keisti šukuoseną) – permainos gyvenime; kosmetiniais dažais dažytis vyrams – gėda; moterims – nusimato flirtas, bet jis nereikšmingas.