vardo reikšmė

akusere

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate akušerę, vadinasi, jūsų laukia sunki liga, kuri gali baigtis mirtimi. Sapne merginai regėti akušerę reiškia širdies dramą.

Sapnininkastau.lt

laimė ir pelnas. Panašios reikšmes Birža Dūmai Dobilai Galvijai Diena Akušerė tavo paties geras derlius Gimdyti Indai Jaunimas Kanopa Kepenys, jas valgyti Kiaušiniai Lažybas laimėti Nuostolį turėti Neužmirštuoles skinti Obelis žydi Pabučiuoti pažįstamą Pasaga, ją rasti Pirštinės geros .

Sapnuoti.lt

laimė ir pelnas.

Sapnai.com

Sapnuoti akušerę yra perspėjimas apie artėjančią ligą. Jei sapnuojate, kad norite tapti akušere, jums sunku apsispręsti, išsirinkti vertingiausią draugų pasiūlymą. Jei sapnuojate akušerę, kai esate susipykę, kreipkitės patarimo į vyresnio amžiaus moterį dar tą pačią dieną. Jei sapnuojate, kad iškvietėte į namus gydytoją, o netikėtai atvyko akušerė, laukia permainos, kurios nepagerins jūsų gyvenimo. Jei sapnuojate, kad stebite akušerės darbą, kažkas pradės įtarinėti jus smalsumu, tuščiu laiko leidimu. Tai gali reikšti ir šeimos padidėjimą ar pelną, kurio laukėte daug metų. Jei sapnuojate, kad ieškote geros akušerės, tai reiškia, kad jūs rūpinatės šeimos narių sveikata. Jus nori jus sapne kažkas atkalbėti nuo akušerės profesijos, tai šis sapnas reiškia, kad jūs negalite priimti sprendimo svarbiu klausimu, kuris ilgai jus kankina, tačiau neskubėkite pasitikėti įvairiais patarimais. Jūs norite padovanoti akušerei gėlių puokštę, tačiau negalite jos surasti, tai toks sapnas reiškia, kad jūs vengiate atsakomybės ir jūs nenorite, kad nesėkmės atveju visą kaltę verstų jums.

Sapnai.eu

Sapnuoti akušerę – kančia ir nelaimė.