vardo reikšmė

patarimas

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate, kad jums kažkas pataria, vadinasi, sugebėsite išsaugoti savo nepriklausomybę ir moralę. Sapnuoti, kad jums pataria seni žmonės - nauji geri sumanymai. Tėvų patarimai - naujos, geros pažintys. Sapne kreiptis patarimo į juristus reiškia, kad bus problemų dėl reikalų teisėtumo. Patarti kam kitam - byla dėl niekų.

Sapnininkastau.lt

Patarti ką kitam – byla, nemalonumai dėl mažmožio. Girdėti kitų patarimus – atsilygins tau nedėkingumu ar išaiškės apgavystė. Panašios reikšmes Eksternas Plauti Balsas Garsas Matyt jį prisikeliant Byla Grėbti Giedojimas Galvosūkis Gaišti ar kitą gaišinti Choras Aligatorius Smūgis Albatrosas Audimas Išmalda Cerkvė Juoktis Avietes valgyti bučiuoti gražią moterį/vyrą .

Sapnuoti.lt

Patarti ką kitam - byla, nemalonumai dėl mažmožioGirdėti kitų patarimus - atsilygins tau nedėkingumu ar išaiškės apgavystė.

Sapnininkas2.lt

Patarti ką kitam - byla, nemalonumai dėl mažmožio;girdėti kitų patarimus - atsilygins tau nedėkingumu ar išaiškės apgavystė. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Patarimas – Patarti ką kitam – byla, nemalonumai dėl mažmožio; girdėti kitų patarimus – atsilygins tau nedėkingumu ar išaiškės apgavystė.

Sapnai.eu

Patarti ką kitam – byla, nemalonumai dėl mažmožio; girdėti kitų patarimus – atsilygins tau nedėkingumu ar išaiškės apgavystė.