vardo reikšmė

apelsinai

Sapnininkastau.lt

Medyje – meilės rūpesčiai. Raškyti – tolima laimė. Valgyti juos – turėti bergždžio darbo, galima ir liga. Lupti – meilė. Panašios reikšmes Genys Įpjova Bučinys Fakelas Diržas Deivė Donžuanas Gipsas Eglė Figmedis burkuojantis balandis Cukrus gerti degtinę Medų valgyti Padėti slaugyti tėvus Tetervinus medžioti Verpti Bijūnas Grybai ar juos rinkti Kanklės, jomis skambinti .

Sapnuoti.lt

Medyje - meilės rūpesčiaiRaškyti - tolima laimėValgyti juos - turėti bergždžio darbo, galima ir ligaLupti - meilė.

Sapnininkas2.lt

Jeigu sapnuojate apelsinų medžius ir prinokusius vaisius - tai Jūsų sveikata bus gera, be to, laukia ir maloni romantiška aplinka;jeigu sapnuojat puikius apelsinus medžio viršūnėje - meilės rūpesčiai;valgyti apelsinus - artimųjų arba draugo liga, tačiau gali reikšti ir nepasitenkinimo atmosferą;valgyti apelsiną ir jausti malonų skonį - verslo ar kitų reikalų pasisekimas;jeigu sapne apelsinai prinokę, aromatingi, vadinasi, laimė nuo Jūsų nusisuks;kitus vaišinti apelsinais - teks kažkam paskolinti pinigų ar gali reikšti nuostolius netikėtus;lupti apelsiną - meilė ar naujos pažintys;jeigu sapnuojate, kad žmona ar tiesiog draugas prašo nupirkti apelsinų, ir matote, kaip ji (jis) juos valgo - nemalonūs reikalai susitvarkys ir Jūs gausite pelno;jeigu sapne Jūs paslydote ant apelsino žievės - dažniausiai reiškia nelaimę ar net artimųjų ar draugo mirtį. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Apelsinai (Vaisiai) – Medyje – meilės rūpesčiai; Raškyti – tolima laimė; Valgyti juos – turėti bergždžio darbo, galima ir liga; Lupti – meilė.

Sapnai.eu

Medyje – meilės rūpesčiai; raškyti – tolima laimė; valgyti juos – turėti bergždžio darbo, galima ir liga; lupti – meilė.