vardo reikšmė

anglys

Manosapnai.lt

Sapne matyti anglį reiškia geras permainas ir malonumus. Sapne matyti degančią anglį reiškia, kad greitu laiku įsiliepsnos nauja meilė. Jeigu sapnuojate, kad anglys užgeso - laukia nerimas ir nusivylimas. Jeigu sapne matote anglių krūvą, laukia turtas, meilė ir laimė. Turėti mažai anglių - veltui stengiatės praturtėti. Jeigu sapnuojate, kad žarstote anglį - laukia didžiulis džiaugsmas. Jeigu sapnuojate angliakasius, vadinasi, aplinkiniais keliais pasieksite savo tikslą. Jeigu sapne matote anglies kasyklą, vadinasi, vesite našlę arba ištekėsite už našlio. Sapne dirbti anglies šachtoje reiškia rūpesčius dėl pinigų jeigu sapnuojate, kad anglies šachtoje įvyko kažkokia nelaimė, tai greitu laiku turėsite atlikti nemalonų pavedimą. Jeigu sapne pametėte šachtininko Šalmą - prarasite darbą. Jeigu sapnuojate, kad esate anglies šachtoje tarp šachtininkų, vadinasi, blogosios jėgos ruošiasi jums pakenkti. Jeigu sapne esate akcininkas arba šachtos valdininkas - jūsų pinigų investavimas bus sėkmingas. Jeigu mergina sapnuoja anglies Šachtą, vadinasi, ji ištekės už stomatologo arba nekilnojamojo turto agento. Sapne matyti medžio anglį reiškia liūdnus įvykius ir nelaimę. Sapnuoti židinyje degančias medžio anglis reiškia santarvę, pasiturintį gyvenimą, sėkmingus reikalus. Jeigu sapnuojate, kad medžio anglis įkaito iki raudonumo, - greitu laiku jūsų gyvenimas pagerės ir jus aplankys meilė. Sapne matyti degančias, žėruojančias medžio anglis reiškia, kad kažkas nori jus įžeisti ar kaip nors kitaip nuskriausti. Užgesusios medžio anglys - mirtis. Jeigu sapne jaučiate medžio anglių kvapą, -išgirsite blogą žinią.

Lemtis.net

Sapnuoti žaižaruojančias anglis - sėkmingas šeimyninis gyvenimas, buitinių sąlygų pagerinimas.

Sapnininkastau.lt

Anglys – Žaižaruojančios anglys – sėkmingas šeimyninis gyvenimas, buitinių sąlygų pagerinimas;

Sapnuoti.lt

Jei sapne matysite anglį, tai ženklas, kad sužadintas jūsų pavydassėdėti ant degančių anglių reiškia piktdžiugišką šmeižtąMatyti degančias, žėruojančias anglis - kažkas tyko iš pasalų užpulti, įžeisti ar kaip nors nuskriaustiUžgesusios anglys - mirtisAnglių kasyklą regėti sapne - galimos vedybos su našle ar našliu.

Sapnininkas2.lt

Jei sapne matysite anglį, tai ženklas, kad sužadintas jūsų pavydas;sėdėti ant degančių anglių reiškia piktdžiugišką šmeižtą;matyti degančias, žėruojančias anglis - kažkas tyko iš pasalų užpulti, įžeisti ar kaip nors nuskriausti;užgesusios anglys - mirtis;anglių kasyklą regėti sapne - galimos vedybos su našle ar našliu.Anglys - turtas jeigu kasykla - vesite našlę jeigu žaižaruojančios - sėkmingas šeimyninis gyvenimas. jeigu užgesintos - neišsipildžiusios jaunystės viltys. jeigu žarstyti - Kažkas primins praeitį, įvykius, kuriuos norite greičiau užmiršti. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Anglys – Jei sapne matysite anglį, tai ženklas, kad sužadintas jūsų pavydas;

Sapnai.eu

Jei sapne matysite anglį, tai ženklas, kad sužadintas jūsų pavydas; sėdėti ant degančių anglių reiškia piktdžiugišką šmeižtą; matyti degančias, žėruojančias anglis – kažkas tyko iš pasalų užpulti, įžeisti ar kaip nors nuskriausti; užgesusios anglys – mirtis; anglių kasyklą regėti sapne – galimos vedybos su našle ar našliu.