vardo reikšmė

kariuomen

Sapnininkastau.lt

Matyti einant į karo lauką – nusiminimą ir sunkius vargus. Kariuomenę matyti priešus pergalint – didelį džiaugsmą. Kariuomenę šaudant į priešų pusę matyti – gerą ir laimingą ateitį. Su kariuomenės vadais kalbėtis – greit gausi paaukštinimą. Kariuomenę raitą ant gražių arklių matyti – didelį džiaugsmą. Pačiam būti kariuomenėje – didelį pasitenkinimą. Panašios reikšmes Bobos Fakelas Galvažudys Smėlis Pati nėščia Šukavimas Dušas Brokas Daržas Gramofonas Išleistuvės Grėbti Figūra Eglė Gitara Genys Dėžės Bokštas Jaunikaitis Ėdžios .

Sapnai.com

Kariuomenė – Matyti einant į karo lauką – nusiminimą ir sunkius vargus; kariuomenę matyti priešus pergalint – didelį džiaugsmą; kariuomenę šaudant į priešų pusę matyti – gerą ir laimingą ateitį; su kariuomenės vadais kalbėtis – greit gausi paaukštinimą; kariuomenę raitą ant gražių arklių matyti – didelį džiaugsmą; pačiam būti kariuomenėje – didelį pasitenkinimą.

Sapnai.eu

Matyti einant į karo lauką – nusiminimą ir sunkius vargus; kariuomenę matyti priešus pergalint – didelį džiaugsmą; kariuomenę šaudant į priešų pusę matyti – gerą ir laimingą ateitį; su kariuomenės vadais kalbėtis – greit gausi paaukštinimą; kariuomenę raitą ant gražių arklių matyti – didelį džiaugsmą; pačiam būti kariuomenėje – didelį pasitenkinimą.

Sapnininkas.com

Dažniausiai kareivių ar karinės įrangos vaizdiniai sapne simbolizuoja siekimą išreikšti save, susireikšminti, nuotykių troškimą. Taip pat šiuo simboliu gali būti išreikštas nebrandus vyriškumas ir agresyvumas. Jeigu sapnuojančiajam nemalonus šis vaizdinys, vadinasi, jis stengiasi šių savybių atsikratyti ir bandyti siekti pozityvių gyvenimo tikslų.