vardo reikšmė

lėktuvas

Manosapnai.lt

Lėktuvas reiškia greitą sunkumų ir problemų įveikimą, nuovokumą, o taip pat garbės troškimą ir valdžią. Gali pasitaikyti proga parodyti savo narsumą. Sapnuoti, kad skrendate lėktuvu, reiškia, jog jūsų pastangos bus teigiamai įvertintos. Jeigu sapnuojate, kad lėktuvą ištiko avarija, vadinasi, nauji planai suteiks daug rūpesčių ir nerimo. Matyti krentanti lėktuvą, - gali būti įspėjimas realiau vertinti savo jėgas ir pažaboti garbės troškimą.

Sapnininkastau.lt

nesėkminga laimė. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Vyrams sapnuojant nuolat apie kritimą degančiame lėktuve netrukus gali tekti išklausyti priekaištus dėl nepakankamo entuziazmo lovoje.

Sapnininkas2.lt

Vyrams sapnuojant nuolat apie kritimą degančiame lėktuve netrukus gali tekti išklausyti priekaištus dėl nepakankamo entuziazmo lovoje. jeigu skristi - pastangos bus įvertintos jeigu ištiko avarija - nauji planai suteiks daug rūpesčių, bei nerimo Lėktuvas - jūsų laisvę ir norus kažkas varžo. Gali būti , kad net jūs pats tai darote. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Lėktuvas – Vyrams sapnuojant nuolat apie kritimą degančiame lėktuve netrukus gali tekti išklausyti priekaištus dėl nepakankamo entuziazmo lovoje.

Sapnai.eu

Vyrams sapnuojant nuolat apie kritimą degančiame lėktuve netrukus gali tekti išklausyti priekaištus dėl nepakankamo entuziazmo lovoje.