vardo reikšmė

alavijas

Manosapnai.lt

Matyti alaviją sapne, jei negaluojate, gali reikšti, kad nepamirštumėte gydytis Šiuo augalu. Taip pat tai gali būti įspėjimas, kad neįkyrėtumėte žmogui, su kuriuo neseniai susipažinote. Albumas jeigu sapne regite albumą, vadinasi, įsigijote tikrų draugų. Sapne matyti senas nuotraukas albume reiškia, kad greitu laiku susitiksite senus, gerus draugus. Jeigu moteris sapnuoja, kad varto albumą ir žiūrinėja fotografijas, tai greitu laiku ji susiras naują meilužį.

Sapnininkastau.lt

Alavijas – Matyti alaviją sapne, jei negaluojate, gali reikšti, kad nepamirštumėte gydytis Šiuo augalu. Taip pat, tai gali būti įspėjimas, kad neįkyrėtumėte žmogui, su kuriuo neseniai susipažinote. Panašios reikšmes Gedimai Degalinė Bučiuoti Hidra Agronomas Dezinfekcija Čiuožinėjimas pačiūžomis Įkąsti Citvaras Gudobelė Gvazdikėliai Graibštas Bilietas Graviravimas Ambicijos Adomas ir Ieva Drugelis Degustacija Erekcija Atvaizdas .

Sapnai.com

Jei sapnuojate, kad laužote alavijo lapus — neįkyrėkite žmogui, su kuriuo neseniai susipažinote. Jei mergina sapnuoja, kad laisto alaviją, tai paraginimas drąsiau siekti patinkančio jaunuolio palankumo. Jei sapnuojate, kad spaudžiate ar geriate alavijo sultis, neabejokite: pasirinkote tinkamą darbą ar profesiją, kelionės maršrutą. Nuvytęs alavijas — netikėtai pablogėję santykiai su kaimynais. Dovanoti alaviją — būsite apkalbėti, kad esate pernelyg šykštūs. Pirkti alaviją — įžeis anytos priekaištai, jog nemokate šeimininkauti.