vardo reikšmė

skalbiniai

Manosapnai.lt

Sapnuoti kad skalbiate - kova, kurią laimėsite. Sapne matyti gražią merginą, kuri skalbia, reiškia, kad ieškosite uždraustų malonumų. Sapne regėti moterį, skalbiančią su skalbimo lenta reiškia, kad leisite moteriai atimti sėkmę arba jus apgaus vyras. Jeigu laikote rankose skalbimo lentą - keblumai. Sapnuoti kad skalbimo lenta sulankstyta - palaidas gyvenimas ir gėdingi poelgiai kurie baigsis nelaimėmis. Skalbyklą sapnuoti - per savo liežuvį turėsite rūpesčių arba dideli nemalonumai su moterimis.

Sapnininkastau.lt

apgavimas. Panašios reikšmes Barzdaskutys Galva .

Sapnuoti.lt

Džiaustyti juos - negeros naujienos (gali būti apie artimo žmogaus ligą)Regėti švarius spintoj - ištekliusPurvinus - vaidaiSkalbti - liežuviai ir negeros naujienos.

Sapnininkas2.lt

Džiaustyti juos - negeros naujienos (gali būti apie artimo žmogaus ligą);regėti švarius spintoj - išteklius;purvinus - vaidai;skalbti - liežuviai ir negeros naujienos.Skalbiniai - palikimas jeigu purvini - liga Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Skalbiniai – Džiaustyti juos – negeros naujienos (gali būti apie artimo žmogaus ligą); regėti švarius spintoj – išteklius; purvinus – vaidai; skalbti – liežuviai ir negeros naujienos.

Sapnai.eu

Džiaustyti juos – įdomios naujienos; regėti švarius spintoj – išteklius; purvinus – vaidai; skalbti – liežuviai ir negeros naujienos.