vardo reikšmė

bajoras

Manosapnai.lt

Sapnuoti, kad esate bajoras, reiškia, kad stengsitės paslėpti savo neturtingumą po išoriniu blizgesiu, bet nepasiseks. Sapnuoti, kad kalbate su bajoru, reiškia, kad susipažinsite su aukštuomenės atstovais.

Sapnininkastau.lt

pažeminimas. Panašios reikšmes Diržas Šluota Baltiniai Lenkimasis Dezertyras Pasmaugti ką nors Inkstai Išprievartavimas Galvijai Garsas Diržas Faraonas Flakonas Bajoras Bučiuoti Batai .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti, kad esate bajoras, reiškia, kad stengsitės paslėpti savo neturtingumą po išoriniu blizgesiu, bet nepasiseksSapnuoti, kad kalbate su bajoru, reiškia, kad susipažinsite su aukštuomenės atstovais.Bajorą sapnuoti - nusigyvensiteDaug bajorų sapnuoti - puls priešai.

Sapnininkas2.lt

Sapnuoti, kad esate bajoras, reiškia, kad stengsitės paslėpti savo neturtingumą po išoriniu blizgesiu, bet nepasiseks;sapnuoti, kad kalbate su bajoru, reiškia, kad susipažinsite su aukštuomenės atstovais.Bajoras - garbė ir sėkmė Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Bajoras – Sapnuoti, kad esate bajoras, reiškia, kad stengsitės paslėpti savo neturtingumą po išoriniu blizgesiu, bet nepasiseks; Sapnuoti, kad kalbate su bajoru, reiškia, kad susipažinsite su aukštuomenės atstovais.

Sapnai.eu

Sapnuoti, kad esate bajoras, reiškia, kad stengsitės paslėpti savo neturtingumą po išoriniu blizgesiu, bet nepasiseks; sapnuoti, kad kalbate su bajoru, reiškia, kad susipažinsite su aukštuomenės atstovais.