vardo reikšmė

balnas

Manosapnai.lt

Sapnuoti, kad turite gerą arklį ir gerą balną, reiškia: veržiatės ten, kur siautėja žiauri kova. Sapnuoti balną, reiškia, kad yra palanku vystytis į gera reikalams.

Sapnininkastau.lt

išgirsi gerą žinią. Panašios reikšmes su adata susižeisti Giedojimas Laikraštį skaityti Muzikantai griežiantys Rankos juodos Sniegas Telefonu kalbėti Varpas skambantis Advokatas Ausys Giesmės Pamazgos Šaunant girdėti Tėvai mirę Vergas Griaustinis Erškėtis Biblioteka Balnas Genys .

Sapnuoti.lt

Sapne matyti balną - malonios naujienos ir netikėti svečiaiSėdėti ant jo - lengvas uždarbisIškristi iš jo - laimė lošimeSapnuoti, kad turite gerą arklį ir gerą balną - veržiatės ten, kur siautėja žiauri kovaJeigu sapnuojate, kad sėdite balne, tikėkitės lengvo uždarbioJeigu sapnuojate, kad kiti sėdi balne, vadinasi, sulauksite paramos savo įmoneiIškristi iš balno - laimėjimas loterijoje.

Sapnininkas2.lt

Regėti jį - sulauksi savo įmonei, projektui paramos;sėdėti ant jo - lengvas uždarbis;iškristi iš jo - laimė lošime;sapnuoti, kad turite gerą arklį ir gerą balną, reiškia: veržiatės ten, kur siautėja žiauri kova.Balnas - permaina Balnas - gausite gerą žinią jeigu joti balne - susilauksi dovanų ir garbės jeigu iškristi - laimė lošime jeigu turėti ar laikyti rankose - pelnas Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Balnas – Regėti jį – sulauksi savo įmonei, projektui paramos; Sėdėti ant jo – lengvas uždarbis; Iškristi iš jo – laimė lošime; Sapnuoti, kad turite gerą arklį ir gerą balną, reiškia: veržiatės ten, kur siautėja žiauri kova.

Sapnai.eu

Regėti jį – sulauksi savo įmonei, projektui paramos; sėdėti ant jo – lengvas uždarbis; iškristi iš jo – laimė lošime; sapnuoti, kad turite gerą arklį ir gerą balną, reiškia: veržiatės ten, kur siautėja žiauri kova.