vardo reikšmė

alkis

Manosapnai.lt

Jei sapne jaučiate alkį, tai gali būti įspėjimas, kad esate per daug gobšus. Valgyti ir vis būti alkanam - nusivylimas meile. Tačiau šis sapnas gali reikšti ir tikrą alkį, jei nuėjote gulti nepavalgę.

Sapnininkas2.lt

Alkis - sapnas perspėja, kad nebūtumėte pernelyg gobšus. jeigu maitinti alkaną - išlaidos, dėl kurių sau ilgai priekaištausite. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Jeigu jūs sapne jaučiate alkį, tai toks sapnas reiškia, kad prarasite draugus, o taip pat ir tai, kad dirbsite be reikalo. Jeigu sapne matote, kaip išalkęs yra kažkas kitas, tai toks sapnas reiškia, kad jums gresia vargas, nebūsite patenkinti savo darbu ir aplinkiniais. Taip pat sapnas gali reikšti ligos pradžią. Jeigu sapnuojate, kad jūsų priešai badauja, tai yra geras ženklas. Toks sapnas reiškia, kad jūs būsite geresni už juos svarbesniame darbe. Įsimylėjusiems toks sapnas yra negeras ženklas. Santuoka gali būti nelaiminga. Jeigu jūs matote sapną, kuriame jūs mirštate nuo alkio, tai toks sapnas reiškia, kad jūsų netenkins rezultatai kažkokioje tai veikloje, kurioje jūs norėjote pasiekti sėkmės. Nenumalšinamas alkis — nusivylimas meile. Sapnuoti, kad maitinate alkaną — išlaidos, dėl kurių sau ilgai priekaištausite.

Sapnininkas.com

Šis vaizdinys sapne reiškia ko nors stoką. Jis simbolizuoja kūno arba sielos ir dvasios poreikius. Jei sapne persivalgoma, tai įspėjimas laikytis saiko. Tikslesnė reikšmė aiškėja iš to, kas valgoma ir koks yra sapnuojančiojo požiūris į tą patiekalą.