vardo reikšmė

Nendrė

Manosapnai.lt

Nendrę sapnuoti - perspėjimas, kad saugotumėtės vandens. Nendrės tvenkinyje reiškia pavojų. Galima apgavystė. Jei sapne pjaunate nendres ir jums šis darbas sekasi, - nugalėsite pavojus, nors tai gali būti nelengva. Jei matote nupjautas ir išdžiūvusias nendres, -pavojai jau praėjo.

Lemtis.net

Sapnuoti daug nendrių - pražūtingos abejonės kelio pradžioje, nepasitikėjimas savo jėgomis trukdys sparčiai karjerai, kurios taip laukia jums artimas ir brangus žmogus. gaisras nendryne — paskalos, kurias visi greitai užmirš, nepakenks geram vardui.

Sapnininkas.com

Šio simbolio prasmę gana tiksliai atskleidžia posakis ,,svyruoja kaip nendrė vėjy”. Sapne nendrė dažniausiai laikoma ne tik didelio prisitaikėliškumo, bet ir nestabilios, nelabai patikimos elgsenos simboliu. Jei sapnuojamos nendrių burbuolės, toks sapnas suvoktinas kaip nuoroda į vyriškąjį seksualumą. Tiksli prasmė paaiškėja iš sapno konteksto. Todėl svarbu, kokios tos nendrės ir kurioje vietoje jos auga. Papildomos informacijos paprastai teikia sapnuojančio pojūčiai tame sapne.