vardo reikšmė

gimdymas

Manosapnai.lt

Jei nėščia moteris sapnuoja, kad pagimdė berniuką, reiškia, kad ją lydės sėkmė, ko ji nesiimtų. Jei sapnavo, kad pagimdė mergaitę, reiškia džiaugsmą ir ramybe šeimoje. Jai nenėščia moteris sapnuoja, kad gimdo, tai yra gera pranašystė. Jei tokį sapną sapnuoja vyras, reiškia, kad netolimoje ateityje jo laukia pelnas, turtai ir sėkmė. Sapnuoti, kad pagimdė ereliuką, yra geras ženklas ir reiškia, kad sapnuojančiojo sūnus pasieks pagarbą ir šlovę. O jei sapnuoja, kad pagimdė žuvį, tai, pagal seną įsitikinimą, gims silpnas ir ligotas sūnus. Jei moteris sapnuoja, kad gimdo kita moteris, reiškia, kad kils aštrūs ginčai tarp jos vyro šeimynykščių. Reikia išsiaiškinti motyvus.

Sapnininkastau.lt

Gimdyti – turi naujų sumanymų. Gimdant matyti – sielojimasis dėl nuostolio. Panašios reikšmes Gimdymas Epidemija Daugpatystė Ieškojimas Pušis Naujos naginės Plytą Arbatos krūmai Maišas Prakeikimas Pati nėščia Įkandimas Taisymas Baigti kokį nors darbą Langą išmušti arba atidaryti Upė Šakės Vartai Globotojas Česnakas .

Sapnuoti.lt

Gimdyti - turi naujų sumanymųGimdant matyti - sielojimasis dėl nuostolio.

Sapnininkas2.lt

Gimdyti - turi naujų sumanymų;gimdant matyti - sielojimasis dėl nuostolio. jeigu gimsta kūdikis - gyvenimo pagerėjimas jeigu merginai , kad gimsta kūdikis - saugoti savo garbę ir reputaciją jeigu vandenyje - neištesėti pažadai, iliuzijos jeigu jums gimė vaikas - atsiras reali proga praturtėti Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Gimdymas – Gimdyti – turi naujų sumanymų; gimdant matyti – sielojimasis dėl nuostolio.

Sapnai.eu

Gimdyti – turi naujų sumanymų; gimdant matyti – sielojimasis dėl nuostolio.

Sapnininkas.com

Gimdyti