vardo reikšmė

abrikosas

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate abrikosų sodą, tai jūsų ateitis, nors ir atrodo jums rožėmis klota, bus liūdna. Be to, abrikosai reiškia, kad jūs Švaistote laiką vėjais. Valgyti abrikosus - nemalonumai. Jeigu abrikosus valgo kiti, tai jūsų gyvenimas neatitinka jūsų svajonių.

Sapnininkastau.lt

Jei sapnuojate, kad valgote abrikosus jų sezono metu – džiaugsmas. Juos valgyti ne sezono metu – bergždžios viltys, nemalonumai. Sapne matyti sugedusius abrikosus reiškia susidurti su nelaime. Abrikosai apskritai gali reikšti, kad švaistote laiką vėjais. Jeigu abrikosus valgo kiti – Jūsų gyvenimas neatitinka Jūsų svajonių. Panašios reikšmes Abrikosas Obuoliai Drebučiai Derlius Bananas Jautiena Drebučiai Ridikėliai Vaisiai Tortas Žalerijos Salotos Delikatesas Uogos Makaronai Balandžiai Riešutai Dešra Biskvitas Krūmai .

Sapnuoti.lt

Jei sapnuojate, kad valgote abrikosus jų sezono metu, tai reiškia džiaugsmąJuos valgyti ne sezono metu reiškia bergždžias viltisSapne matyti sugedusius abrikosus reiškia susidurti su nelaime.

Sapnininkas2.lt

Jei sapnuojate, kad valgote abrikosus jų sezono metu, tai reiškia džiaugsmą;juos valgyti ne sezono metu reiškia bergždžias viltis;sapne matyti sugedusius abrikosus reiškia susidurti su nelaime. jeigu matyti - Jūsų laikas švaistomas veltui jeigu valgyti - nemalonumai jeigu valgo kiti - Jūsų svajonės neatitinka gyvenimiškos tikrovės Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Jei sapnuojate, kad valgote abrikosus jų sezono metu -  džiaugsmas;

Sapnai.eu

Jei sapnuojate, kad valgote abrikosus jų sezono metu, tai reiškia džiaugsmą; juos valgyti ne sezono metu reiškia bergždžias viltis; sapne matyti sugedusius abrikosus reiškia susidurti su nelaime.