vardo reikšmė

sakykla

Manosapnai.lt

Sakyklą bažnyčioje regėti - būsite laimingi. Jeigu sakykloje stovi kunigas - gera naujiena.

Sapnininkastau.lt

būsi į teismą pakviestas. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Bažnyčioje matyti - gerą ir laimingą gyvenimąKunigą sakykloje pamokslą sakant matyti - išgirsi greitą ir gerą naujienąPačiam kunigu būti ir iš sakyklos pamokslą sakyti - didele, garbę.

Sapnininkas2.lt

Bažnyčioje matyti - gerą ir laimingą gyvenimą;kunigą sakykloje pamokslą sakant matyti - išgirsi greitą ir gerą naujieną;pačiam kunigu būti ir iš sakyklos pamokslą sakyti - didele, garbę. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Sakykla – Bažnyčioje matyti – gerą ir laimingą gyvenimą; kunigą sakykloje pamokslą sakant matyti – išgirsi greitą ir gerą naujieną; pačiam kunigu būti ir iš sakyklos pamokslą sakyti – didele, garbę.

Sapnai.eu

Bažnyčioje matyti – gerą ir laimingą gyvenimą; kunigą sakykloje pamokslą sakant matyti – išgirsi greitą ir gerą naujieną; pačiam kunigu būti ir iš sakyklos pamokslą sakyti – didele, garbę.

Sapnininkas.com

Jeigu kas stovi sakykloje, dažniausiai tai reiškia, kad jis norėtų aplinkiniams perduoti kokią nors žinią. Kartais šis simbolis sapne gali reikšti ir tai, kad norima kitiems „pamokslauti”, taigi sumenkinti. Šis vaizdinys gali būti įspėjimas sapnuojančiajam nusileisti iš debesų ant žemės, neaukštinti savęs, o būti lygiam su kitais.