vardo reikšmė

mūrininkas

Manosapnai.lt

Sapnuoti mūrininką - nusivylimas. Mūrininką, mūrijantį krosnį, sapnuoti - gausite gerą darbą. Mūrijantį namą - įgysite turtą. Kalbėtis su mūrininku - turėsite naudingą užsiėmimą. Jeigu sapne jūs pats esate mūrininkas, vadinasi, jūsų darbai bus bevaisiai o darbo draugai nepareigingi. Mūrininko mentė - sėkmingas posūkis gyvenime, galima finansinė sėkmė. Jeigu sapnuojate, kad mūrininko mentė surūdijusi, - neišvengsite nemalonumų.

Sapnininkastau.lt

Mūrininką matyti – saugokis tinginiavimo. Mūrininką matyti mūrijant krosnį – susirasti gerą ir naudingą darbą. Mūrininką matyti mūrijant gyvenamą namą – laimingą turtų įgijimą. Su mūrininku kalbėti – gerą ir naudingą užsiėmimą. Mūrininku pačiam būti – sunkų, bet naudingą darbą. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Mūrininką matyti - saugokis tinginiavimoMūrininką matyti mūrijant krosnį - susirasti gerą ir naudingą darbąMūrininką matyti mūrijant gyvenamą namą - laimingą turtų įgijimąSsu mūrininku kalbėti - gerą ir naudingą užsiėmimąMūrininku pačiam būti - sunkų, bet naudingą darbą.

Sapnininkas2.lt

Mūrininką matyti - saugokis tinginiavimo;mūrininką matyti mūrijant krosnį - susirasti gerą ir naudingą darbą;mūrininką matyti mūrijant gyvenamą namą - laimingą turtų įgijimą;su mūrininku kalbėti - gerą ir naudingą užsiėmimą;mūrininku pačiam būti - sunkų, bet naudingą darbą. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Mūrininkas – Mūrininką matyti – saugokis tinginiavimo; mūrininką matyti mūrijant krosnį – susirasti gerą ir naudingą darbą; mūrininką matyti mūrijant gyvenamą namą – laimingą turtų įgijimą; su mūrininku kalbėti – gerą ir naudingą užsiėmimą; mūrininku pačiam būti – sunkų, bet naudingą darbą.

Sapnai.eu

Mūrininką matyti – saugokis tinginiavimo; mūrininką matyti mūrijant krosnį – susirasti gerą ir naudingą darbą; mūrininką matyti mūrijant gyvenamą namą – laimingą turtų įgijimą; su mūrininku kalbėti – gerą ir naudingą užsiėmimą; mūrininku pačiam būti – sunkų, bet naudingą darbą.