vardo reikšmė

botagas

Manosapnai.lt

Botagas - neprotingi ginčai, nesantaika, nesusipratimai. Girdėti botago garsus - gausite pinigų. Pačiam mojuoti botagu - dėl savo nuoširdumo įsigysite priešą. Jei jus kas nors sapne plaka botagu, - nesėkmė. Jei patys ką nors mušate, vadinasi, norite, kad pritartų jūsų nuomonei bei sumanymams. Moteriai sapne norėti būti išplaktai gali reikšti norą pavergti partnerį. Šis pavergimas gali būti dvasinis ar seksualinis.

Sapnininkastau.lt

Regėti jį – būti apviltam. Girdėti pliauškint – pinigai. Mojuoti juo – per savo didelį nuoširdumą įsigysi priešą. Šiaip jei esate moteris ir sapnuojate botagą, reiškia, kad turėsite vyrą, kuris muš jus dėl kiekvieno menkniekio be pasigailėjimo. Jei esate vyras, reiškia, kad jus grauš jūsų žmona. Panašios reikšmes Botagas Botagas, juo mušti ką nors .

Sapnuoti.lt

Regėti jį - būti apviltamGirdėti pliauškint - pinigaiMojuoti juo - per savo didelį nuoširdumą įsigysi priešąŠiaip jei esate moteris ir sapnuojate botagą, reiškia, kad turėsite vyrą, kuris muš jus dėl kiekvieno menkniekio be pasigailėjimo. Jei esate vyras, reiškia, kad jus grauš jūsų žmona.

Sapnininkas2.lt

Regėti jį - būti apviltam;girdėti pliauškint - pinigai;mojuoti juo - per savo didelį nuoširdumą įsigysi priešą;Šiaip jei esate moteris ir sapnuojate botagą, reiškia, kad turėsite vyrą, kuris muš jus dėl kiekvieno menkniekio be pasigailėjimo. Jei esate vyras, reiškia, kad jus grauš jūsų žmona. jeigu juo ką nors mušti - šeimoje kils kivirčai Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Botagas – Regėti jį – būti apviltam; Girdėti pliauškint – pinigai; Mojuoti juo – per savo didelį nuoširdumą įsigysi priešą; Šiaip jei esate moteris ir sapnuojate botagą, reiškia, kad turėsite vyrą, kuris muš jus dėl kiekvieno menkniekio be pasigailėjimo. Jei esate vyras, reiškia, kad jus grauš jūsų žmona.

Sapnai.eu

Regėti jį – būti apviltam; girdėti pliauškint – pinigai; mojuoti juo – per savo didelį nuoširdumą įsigysi priešą; Šiaip jei esate moteris ir sapnuojate botagą, reiškia, kad turėsite vyrą, kuris muš jus dėl kiekvieno menkniekio be pasigailėjimo. Jei esate vyras, reiškia, kad jus grauš jūsų žmona.