vardo reikšmė

asilas

Manosapnai.lt

Šis sapnas pranašauja nemalonius įvykius ir daug kliūčių siekiant tikslo. Jeigu sapnuojate nešuliais apkrautus asilus, vadinasi, jūsų laukia darbas, kuris pareikalaus daug kantrybės. Joti ant asilo - geras sapnas. Jis žada įdomias keliones ir naujas pažintis. Jeigu sapne regite, kad kiti joja ant asilo, vadinasi. Jūsų artimųjų laukia sunkus darbas. Labai geras sapnas regėti vaikus, jojančius ant asiliuko. Jeigu sapnuojate, kad nukritote nuo asilo ant žemės - laukia nesėkmė. Jeigu sapnuojate, kad vedate asilą už pavadžio, vadinasi, jūsų laukia sunkumai, tačiau pavyks išsisukti iš keblios situacijos meilės reikaluose. Jeigu jūs sapnuojate, kad raginate asilą, tai greitu laiku teks sukaupti visas jėgas, kad apgintumėte savo garbę. Jeigu sapne asilas jums Įspyrė, tai suprasite, kur slypi pavojai - galbūt nelegaliuose ryšiuose. Jeigu sapnuojate, kad jūsų kieme ganosi svetimas asilas, lydės didelė sėkmė arba įvyks sėkmingos vedybos. Bėgantis asilas - ginčas su neišmanėliais. Baltas asilas - gyvenimas, kupinas gerovės ir meilės. Jeigu sapne jus vejasi asilas, ir jūs jo išsigandote, vadinasi, išgirsite apie save apkalbas. Jeigu sapne girdite asilo bliovimą - jūsų laukia viešas įžeidimas. Šis sapnas gali reikšti ir naujo atidaus darbo pradžią. Jeigu sapnuojate, kad tolumoje girdite asilo bliovimą - darbų eiga bus sėkminga, galbūt jūs atsikratysite skolų ir sugebėsite praturtėti. Mušti sapne asilą - esate žiaurus savo artimiesiems. Negyvas asilas - klaidingi poelgiai, nedorovingas elgesys. Jeigu sapne geriate asilės pieną, vadinasi, patenkinsite savo kaprizus. Turėti sapne asilo ausis - teks kęsti vargą, apsikvailinsite.

Sapnininkastau.lt

tave kvailiu palaikys. Panašios reikšmes Badymas Ašaros Ragus turėti Replės Sidabras Žuvį valgyti Varnėnai nusidilginti Dūmai Gaištančiusmatyti Jį pamesti Lubos griuvančios Sienomis vaikščioti Vystyklus džiauti Barščius valgyti Pačiam įnamiu būti Paršas Nušovimas jei Tave kas bado Nuteisti ką nors .

Sapnuoti.lt

Regėti jį - nesantaikaBėgąs - ginčas su neišmanėliais, šmeištas, apgaulėMušti jį - esi žiaurus savo artimiesiemsTurėti asilo ausis - įpulti į vargąJei asilas bliauna - pranašauja didelius nemalonumus ir gėdąGirdėti asilo bliovimą reiškia apkalbas ir šmeižtąJei asilas stovi nejudėdamas - reiškia piktus kėslusJei asilas ganosi, reiškia ubagystęBalnoti asilą reiškia panieką ir gėdąPirkti asilą yra nelauktas džiaugsmas šeimoje.

Sapnininkas2.lt

Regėti jį - nesantaika;bėgantis - ginčas su neišmanėliais, šmeištas, apgaulė;mušti jį - esi žiaurus savo artimiesiems;turėti asilo ausis - įpulti į vargą;jei asilas bliauna - pranašauja didelius nemalonumus ir gėdą;girdėti asilo bliovimą reiškia apkalbas ir šmeižtą;jei asilas stovi nejudėdamas - reiškia piktus kėslus;jei asilas ganosi, reiškia ubagystę;balnoti asilą reiškia panieką ir gėdą;pirkti asilą yra nelauktas džiaugsmas šeimoje. jeigu matyti - sėkmė, išgarsėjimas, šlovė, gerovė jeigu risnojantis - nelaimė jeigu stovintis - melagystės, apkalbos jeigu bliaunantis - nuostoliai jeigu besiganantis - liūdesys jeigu joti - laukia sunkus darbas Asilas - užsispyrimas. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Asilas – Regėti jį – nesantaika; bėgąs – ginčas su neišmanėliais, šmeištas, apgaulė; mušti jį – esi žiaurus savo artimiesiems; turėti asilo ausis – įpulti į vargą; jei asilas bliauna – pranašauja didelius nemalonumus ir gėdą; girdėti asilo bliovimą reiškia apkalbas ir šmeižtą; jei asilas stovi nejudėdamas – reiškia piktus kėslus; jei asilas ganosi, reiškia ubagystę; balnoti asilą reiškia panieką ir gėdą; pirkti asilą yra nelauktas džiaugsmas šeimoje.

Sapnai.eu

Regėti jį – nesantaika; bėgąs – ginčas su neišmanėliais, šmeištas, apgaulė; mušti jį – esi žiaurus savo artimiesiems; turėti asilo ausis – įpulti į vargą; jei asilas bliauna – pranašauja didelius nemalonumus ir gėdą; girdėti asilo bliovimą reiškia apkalbas ir šmeižtą; jei asilas stovi nejudėdamas – reiškia piktus kėslus; jei asilas ganosi, reiškia ubagystę; balnoti asilą reiškia panieką ir gėdą; pirkti asilą yra nelauktas džiaugsmas šeimoje.

Sapnininkas.com

Žmonių priskiriamas kvailumas sapnuose asilui nebūdingas. Ten jis dažniausiai įkūnija seksualinę jėgą ir gyvybingumą. Šios prasmės ištakų reikia ieškoti graikų ir romėnų mitologijoje, ten asilas yra nemirtingojo dievo Dioniso palydovas.