vardo reikšmė

angelas

Manosapnai.lt

Angelas reiškia saugumą ir gerą patarimą. Jis gali būti ir mirties pranašas. Sapne regėti angelus - įspūdžiai, kurie nuliūdins ir sujaudins jūsų sielą. Šis sapnas pranašauja sėkmingas permainas. Jeigu sapnas labai malonus, laukite žinios iš savo draugų, taip pat galite gauti palikimą iš nepažįstamų giminaičių. Jeigu sapne angelai maloniai šypsosi, netrukus išgirsite apkalbas, kurios turės įtakos jūsų reikalams. Gerus žmones šis sapnas nuramins, o piktus ir blogus privers apgailestauti. Sapne kalbėtis su angelu - daugelio norų išsipildymas jeigu sapnuojate, kad angelas skrenda. Jūsų laukia širdies nerimas. Tapti angelu - didelė garbė.

Sapnininkastau.lt

Skrendąs – širdies nerimas, šiaip prinimas, kad reikėtų doriau gyventi. Kalbėtis su angelu – išsipildys daug norų; tapti juo – didelė garbė. Regėti jį – didelis turtas. Apskritai sapnuoti angelą reiškia džiaugsmą ir malonumą. Ligoniams angelas yra bloga pranašystė, o tuo tarpu sveikiems įmonėms reiškia gerą naujieną (gal ir kūdikis). Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Skrendąs - širdies nerimas, šiaip prinimas, kad reikėtų doriau gyventiKalbėtis su angelu - išsipildys daug norųTapti juo - didelė garbėRegėti jį - didelis turtas. Apskritai sapnuoti angelą reiškia džiaugsmą ir malonumąLigoniams angelas yra bloga pranašystė, o tuo tarpu sveikiems įmonėms reiškia gerą naujieną (gal ir kūdikis).

Sapnininkas2.lt

Skrendąs - širdies nerimas, šiaip prinimas, kad reikėtų doriau gyventi;kalbėtis su angelu - išsipildys daug norų;tapti juo - didelė garbė ;regėti jį - didelis turtas. Apskritai sapnuoti angelą reiškia džiaugsmą ir malonumą;ligoniams angelas yra bloga pranašystė, o tuo tarpu sveikiems įmonėms reiškia gerą naujieną (gal ir kūdikis). jeigu matyti - laimė, džiaugsmas, dvasinė pusiausvyra jeigu skrendantis - priminimas, kad reikia gyventi doriau jeigu būti, (ligoniui) - išgijimas jeigu būti, (sveikam) - džiaugsmas jeigu ligoniui - greitai pasveiks jeigu verkiantis - primena apie artimo žmogaus arba vaikų klystkelius. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Skrendąs – širdies nerimas, šiaip prinimas, kad reikėtų doriau gyventi; kalbėtis su angelu – išsipildys daug norų; tapti juo – didelė garbė; regėti jį – didelis turtas. Apskritai sapnuoti angelą reiškia džiaugsmą ir malonumą; ligoniams angelas yra bloga pranašystė, o tuo tarpu sveikiems įmonėms reiškia gerą naujieną (gal ir kūdikis).

Sapnai.eu

Skrendąs – širdies nerimas, šiaip prinimas, kad reikėtų doriau gyventi; kalbėtis su angelu – išsipildys daug norų; tapti juo – didelė garbė ; regėti jį – didelis turtas. Apskritai sapnuoti angelą reiškia džiaugsmą ir malonumą; ligoniams angelas yra bloga pranašystė, o tuo tarpu sveikiems įmonėms reiškia gerą naujieną (gal ir kūdikis).

Sapnininkas.com

Judėjų, krikščionių ir mahometonų religijose angelai laikomi Dievo pasiuntiniais. Sapnuose jie vairuoja sapnuojančiojo sielą, vadovauja jai.