vardo reikšmė

akistata

Manosapnai.lt

Toks sapnas - reiškia, kad nepavyks išvengti nemalonumų šeimoje, ypač bendraujant su vyresnio amžiaus namiškiais; jei sapnuojate, jog kažką atkalbinėjate nedalyvauti akistatoje - būsite pagirtas už santūrumą, jūsų nuomonė pagaliau bus įvertinta.

Lemtis.net

Sapnuoti akistatą - šis sapnas reiškia, kad nepavyks išvengti nemalonumų šeimoje, ypač bendraujant su vyresnio amžiaus namiškiais.

Sapnininkastau.lt

Akistata – Toks sapnas – reiškia, kad nepavyks išvengti nemalonumų šeimoje, ypač bendraujant su vyresnio amžiaus namiškiais;

Sapnininkas2.lt

Toks sapnas - reiškia, kad nepavyks išvengti nemalonumų šeimoje, ypač bendraujant su vyresnio amžiaus namiškiais;Jei sapnuojate, jog kažką atkalbinėjate nedalyvauti akistatoje - būsite pagirtas už santūrumą, jūsų nuomonė pagaliau bus įvertinta. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Akistata – Toks sapnas – reiškia, kad nepavyks išvengti nemalonumų šeimoje, ypač bendraujant su vyresnio amžiaus namiškiais; Jei sapnuojate, jog kažką atkalbinėjate nedalyvauti akistatoje – būsite pagirtas už santūrumą, jūsų nuomonė pagaliau bus įvertinta.