vardo reikšmė

bazilikas

Sapnininkastau.lt

Jei sapne matote baziliką ir esate vyras, jauna, žavi, moteris jums apsuks galvą, dėl jos jūs užmiršite viską ir baigsite dideliame skurde. Jei esate moteris, tai toks sapnas yra palankus, – reiškia didelę meilę ir laimę. Panašios reikšmes Bazilikas Bačka Diakonas Irbis Balzamuotas Išprotėjimas Afganistanietis Išsekimas Dėdė Čiuožėjas Asteroidas Anūkai Artišokas Barsukas Buivolas Batutas Nosis Ugnikalnis Barsukas Aplankas .

Sapnuoti.lt

Jei sapne matote baziliką ir esate vyras, jauna, žavi, moteris jums apsuks galvą, dėl jos jūs užmiršite viską ir baigsite dideliame skurdeJei esate moteris, tai toks sapnas yra palankus, - reiškia didelę meilę ir laimę.

Sapnininkas2.lt

Jei sapne matote baziliką ir esate vyras, jauna, žavi, moteris jums apsuks galvą, dėl jos jūs užmiršite viską ir baigsite dideliame skurde;jei esate moteris, tai toks sapnas yra palankus, - reiškia didelę meilę ir laimę. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Bazilikas (Augalas) – Jei sapne matote baziliką ir esate vyras, jauna, žavi, moteris jums apsuks galvą, dėl jos jūs užmiršite viską ir baigsite dideliame skurde; Jei esate moteris, tai toks sapnas yra palankus, – reiškia didelę meilę ir laimę.

Sapnai.eu

Jei sapne matote baziliką ir esate vyras, jauna, žavi, moteris jums apsuks galvą, dėl jos jūs užmiršite viską ir baigsite dideliame skurde; jei esate moteris, tai toks sapnas yra palankus, – reiškia didelę meilę ir laimę.