vardo reikšmė

Žandikaulis

Manosapnai.lt

Sapne matyti didelius, negražius žandikaulius -nesantaika ir slogi atmosfera tarp draugų. Jeigu sapne jums skauda žandikaulius, vadinasi, pakeisite gyvenamąją vietą. Sapnuoti, kad negalite išsižioti - didžiulis liūdesys dėl draugų išdavystės. Šis sapnas moteriai - įžeidimas, dėl kurio ji labai liūdės ir nerimaus.

Sapnininkas2.lt

Sapne matyti didelius, negražius žandikaulius - nesantaika ir slogi atmosfera tarp draugų;jeigu sapne Jums skauda žandikaulius - laukia permainos;sapnuoti, kad negalite išsižioti - didžiulis liūdesys dėl draugų išdavystės arba įžeidimas, dėl kurio labai liūdėsit ir nerimausit, tačiau gali reikšti ir ligą ar tiesiog sveikatos problemas. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Žandikaulis – Sapne matyti didelius, negražius žandikaulius – nesantaika ir slogi atmosfera tarp draugų; jeigu sapne Jums skauda žandikaulius – laukia permainos; sapnuoti, kad negalite išsižioti – didžiulis liūdesys dėl draugų išdavystės arba įžeidimas, dėl kurio labai liūdėsit ir nerimausit, tačiau gali reikšti ir ligą ar tiesiog sveikatos problemas.

Sapnai.eu

Sapne matyti didelius, negražius žandikaulius – nesantaika ir slogi atmosfera tarp draugų;