vardo reikšmė

glamonėjimas

Manosapnai.lt

Glamonėti savo tėvus - didelė apgavystė; glamonėti merginą - gerą ir laimingą gyvenimą; glamonėti merginai vyrą - didelį, džiaugsmą ir pasisekimą meilėje; glamonėti nepažįstamus žmones - persiskyrimą su mylimu žmogumi; glamonėti biaurią moterį - nelaimingą gyvenimą.

Sapnininkastau.lt

Glamonėti savo tėvus – didelė apgavystė. Glamonėti merginą – gerą ir laimingą gyvenimą. Glamonėti merginai vyrą – didelį, džiaugsmą ir pasisekimą meilėje. Glamonėti nepažįstamus žmones – persiskyrimą su mylimu žmogumi. Glamonėti bjaurią moterį – nelaimingą gyvenimą. Panašios reikšmes Glamonėjimas Katė Čigonė .

Sapnuoti.lt

Glamonėti savo tėvus - didelė apgavystėGlamonėti merginą - gerą ir laimingą gyvenimąGlamonėti merginai vyrą - didelį, džiaugsmą ir pasisekimą meilėjeGlamonėti nepažįstamus žmones - persiskyrimą su mylimu žmogumiGlamonėti biaurią moterį - nelaimingą gyvenimą.

Sapnininkas2.lt

Glamonėti savo tėvus - didelė apgavystė;glamonėti merginą - gerą ir laimingą gyvenimą;glamonėti merginai vyrą - didelį, džiaugsmą ir pasisekimą meilėje;glamonėti nepažįstamus žmones - persiskyrimą su mylimu žmogumi;glamonėti biaurią moterį - nelaimingą gyvenimą. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Glamonėjimas – Glamonėti savo tėvus – didelė apgavystė; glamonėti merginą – gerą ir laimingą gyvenimą; glamonėti merginai vyrą – didelį, džiaugsmą ir pasisekimą meilėje; glamonėti nepažįstamus žmones – persiskyrimą su mylimu žmogumi; glamonėti biaurią moterį – nelaimingą gyvenimą.

Sapnai.eu

Glamonėti savo tėvus – didelė apgavystė; glamonėti merginą – gerą ir laimingą gyvenimą; glamonėti merginai vyrą – didelį, džiaugsmą ir pasisekimą meilėje; glamonėti nepažįstamus žmones – persiskyrimą su mylimu žmogumi; glamonėti biaurią moterį – nelaimingą gyvenimą.