vardo reikšmė

orarykštė

Manosapnai.lt

Orarykštę matyti - neturtingiems didelę laimę; o turtingiems - išgąstį dėl netikėtos nelaimės; orarykštę matyti iš vakarų pusės - turtuoliams laimę, o vargšams - gerą uždarbį; matyti orarykštę ties savo galva - netikėtą ligą.

Sapnininkastau.lt

Orarykštę matyti – neturtingiems didelę laimę. Turtingiems – išgąstį dėl netikėtos nelaimės. Orarykštę matyti iš vakarų pusės – turtuoliams laimę, o vargšams – gerą uždarbį. Matyti orarykštę ties savo galva – netikėtą ligą. Panašios reikšmes Nieko nerasta .

Sapnuoti.lt

Orarykštę matyti - neturtingiems didelę laimęTurtingiems - išgąstį dėl netikėtos nelaimėsOrarykštę matyti iš vakarų pusės - turtuoliams laimę, o vargšams - gerą uždarbįMatyti orarykštę ties savo galva - netikėtą ligą.

Sapnininkas2.lt

Orarykštę matyti - neturtingiems didelę laimę;o turtingiems - išgąstį dėl netikėtos nelaimės;orarykštę matyti iš vakarų pusės - turtuoliams laimę, o vargšams - gerą uždarbį;matyti orarykštę ties savo galva - netikėtą ligą. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Orarykštė – Orarykštę matyti – neturtingiems didelę laimę; o turtingiems – išgąstį dėl netikėtos nelaimės; orarykštę matyti iš vakarų pusės – turtuoliams laimę, o vargšams – gerą uždarbį; matyti orarykštę ties savo galva – netikėtą ligą.

Sapnai.eu

Orarykštę matyti – neturtingiems didelę laimę; o turtingiems – išgąstį dėl netikėtos nelaimės; orarykštę matyti iš vakarų pusės – turtuoliams laimę, o vargšams – gerą uždarbį; matyti orarykštę ties savo galva – netikėtą ligą.