vardo reikšmė

zemelapis

Manosapnai.lt

Žemėlapis - permainos, susijusios su bizniu. Galimi nusivylimai, bet po jų padidės pelnas. Jeigu sapnuojate, kad ieškote Žemėlapio, vadinasi, nepasitenkinimas darbu suteiks energijos. Merginai šis sapnas žada sėkmę. Jeigu žemėlapis suplyšęs - nelaiminga kelionė.

Sapnininkastau.lt

Tolima kelionė. Panašios reikšmes Nuo garo apsvaigti Garlaivis Bėglys Žemėlapis Rogės Bėglys Atvirukas Europa Hidra Edelveisas Irklas Hidrolėktuvas Atlasas (geografijos) Kakta žema, siaura Kaldra užsiklojus gulėti Lietsargis Paukštis Jūreivis Aksomas Azija .

Sapnuoti.lt

Tolima kelionė.

Sapnai.com

Žemėlapis – sapne regėtas žemėlapis apskritai simbolizuoja keliones, permainas; domėtis žemėlapiu — kelionė, į kurią paragins ištikimas draugas ar draugė. Pritarkite pasiūlymui, tik apgalvokite maršrutą, kad kelionė būtų ir įdomi, ir naudinga; jei sapnuojate, kad žemėlapyje nerandate ieškomos vietovės – nepavyks ištaisyti lemtingos klaidos. Šis sapnas gali reikšti ir išdavystę; gauti dovanų žemėlapį — slaptas noras, kad sugrįžtumėte Ir nekartotumėte klaidų; jeigu sapnuojate, kad ieškote žemėlapio – jums nepatinka jūsų aplinka ir šis nepasitenkinimas padės jums pakilti karjeros laiptais; suplyšęs – nelaiminga, nesėkminga kelionė.

Sapnai.eu

Sapne regėtas žemėlapis apskritai – simbolizuoja keliones, permainas;

Sapnininkas.com

Žemėlapiai dažniausiai yra kelionės įspūdžiai prisiminimų simboliai arba svetimų šalių ilgesys. Tačiau kai kada jie reiškia abejones pasirinkto kelio teisingumu, netikrumą dėl rytdienos ar orientavimosi problemas.