vardo reikšmė

pjauti

Manosapnai.lt

Pjauti javus sapne ar sapnuoti kitus pjaunančius - bus pelno. Sapnuoti, kad pjaunate aukštus, gerai užderėjusius rugius - geri darbo rezultatai pjauti dalgiu - piniginės įplaukos. Pjautuvu - nuostoliai. Regėti pjovėją - pasisekimas, pasitenkinimas. Sapne regėti, kaip pjauna malkas arba pačiam jas pjauti - spontaniškas sielos džiaugsmas užvaldys jūsų esybę, pasaulis atrodys nuostabus ir nepakartojamas. Pjauti kiaulę sapne - šeimos šventė. Paukštį - nauja pažintis.

Sapnininkastau.lt

Pjauti, skersti be pasigailėjimo gyvulį – greit ko nors iš savo artimų neteksi. Skersti paukštį – saugokis nemalonių nuotykių. Skersti aviną – nusiminimą ir nemalonias bylas. Panašios reikšmes Skerdimas, skersti, pjauti Lentos Ožys malkoms pjauti Blakės Botagas Vikiai Ajeras Ėriukas Dobilai Dagius Javapjūtė Fanera Gaidys Dalgis, su juo pjauti Jautis Balandžiai .

Sapnininkas2.lt

Pjauti (skersti) be pasigailėjimo gyvulį - greit ko nors iš savo artimų neteksi;skersti paukštį - saugokis nemalonių nuotykių;skersti aviną - nusiminimą ir nemalonias bylas. jeigu ligonį ar lavoną gydytojas pjausto - draugo netekimas jeigu javus ar juos matyti - nauda ir turtai jeigu su pjautuvu - blogas ženklas jeigu buti pjaustomu - neteksi turto Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Pjauti (skersti) – Pjauti (skersti) be pasigailėjimo gyvulį – greit ko nors iš savo artimų neteksi; skersti paukštį – saugokis nemalonių nuotykių; skersti aviną – nusiminimą ir nemalonias bylas.

Sapnai.eu

Pjauti (skersti) be pasigailėjimo gyvulį – greit ko nors iš savo artimų neteksi; skersti paukštį – saugokis nemalonių nuotykių; skersti aviną – nusiminimą ir nemalonias bylas.

Sapnininkas.com

Toks simbolis rodo ne tik agresyvius polinkius, bet ir partnerystės problemas, – ginčus ir išsiskyrimus.