vardo reikšmė

Musė

Manosapnai.lt

Jeigu sapnuojate muses, vadinasi, galite susirgti užkrečiama liga. Tai įspėjantis sapnas, kad jūs turite daug priešų. Jeigu mergina sapnuoja šį sapną, jos laukia nelaimė. Musės gali reikšti įtampą tarp asmenybės ir visuomenės. Sapne matyti daug musių reiškia nervinę įtampą, susierzinimą, sąžinės priekaištus. Regėti muses, įkritusias į valgį ar į gėrimą, - pavojus, išgąstis. Musių kandimas reiškia kasdieninius nemalonumus. Jeigu musės sukasi apie jus - būsite neteisingai užsipulti. Mušti muses - noras atsikratyti įkyrių minčių. Jeigu mergina užmuša arba išvaiko muses, tai greitu laiku jos meilės reikalai pagerės. Gaudyti muses - dėl savo kaltės patirsite vargą. Negyvos musės - nuobodulys.

Lemtis.net

Sapnuoti musę - įkyrūs lankytojai darbe ar nekviesti svečiai.

Sapnininkastau.lt

Sapnuoti muses – galite susirgti užkrečiama liga, tai įspėjantis sapnas, kad Jūs turite daug priešų. Jeigu mergina sapnuoja šį sapną, jos laukia nelaimė. Musės gali reikšti įtampą tarp asmenybės ir visuomenės;Sapne matyti daug musių – nervinė įtampa, susierzinimas, sąžinės priekaištai. Regėti muses, įkritusias į valgį ar į gėrimą – pavojus, išgąstis. Musių kandimas – kasdieniniai nemalonumai. Jeigu musės sukasi apie Jus – būsite neteisingai užsipulti. Mušti muses – noras atsikratyti įkyrių minčių. Jeigu mergina užmuša arba išvaiko muses – greitu laiku jos meilės reikalai pagerės. Gaudyti muses – dėl savo kaltės patirsite vargą. Negyvos musės – nuobodulys. Panašios reikšmes Anstolis Giltinė Haliucinacijos Dešra Juokdarys Gaidys Įstatymai Bankas Isterija Bulvės Gerklė Diskoteka Aptvaras Ieškojimas Grafikas Apsimetinėjimas Bangos Griūtis Įtaka Granata .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti musę reiškia, kad jūsų laukia vargas ir apmaudas. Sapnuoti, kad musė tupi vienoje vietoje, reiškia, kad jus persekioja pavyduoliai. Ryžkitės palydėti pro duris tą, kuris įkyrus ir įgrisęs.

Sapnai.com

Musės – Gaudyti jas – per savo kaltę įpulti į vargą; regėti valgyj ar gėrime – pavojus, įšgąstis; regėti daug musių – nuobodulys.

Sapnai.eu

Gaudyti jas – per savo kaltę įpulti į vargą; regėti valgyj ar gėrime – pavojus, įšgąstis; regėti daug musių – nuobodulys.

Sapnininkas.com

Kaip sapno simbolis, musės reiškia nervingo susijaudinimo bei išsekimo būseną. Didelės, storos musės, sapne keliančios pasišlykštėjimą, rodo vidinį priešinimąsi kai kuriems asmenims, mintims, jausmams ir elgsenoms.