vardo reikšmė

kanapė

Manosapnai.lt

Kanapė - visų reikalų pasisekimas. Kanapių laukas - tikras draugas, jaučiantis jums gilius jausmus. Dalykiškam žmogui Šis sapnas sako, kad atėjo metas užsiimti veikla, kuri duos didelį pelną. Sėti kanapes - pasidalysite vertinga patirtimi. Sapnuoti kanapes, suristas į pėdus, - galite patekti į kalėjimą. Sapnuoti kanapių pluoštą, iŠ jo siūlus verpti -turėsite naudingo darbo. Jeigu mergina sapnuoja, kad užkliuvo ir nugriuvo kanapių lauke, - neišvengiami barniai ir išsiskyrimas su draugu. Valgyti kanapes - sėkmė. Sapne valgyti kanapių aliejų - sveikatos ir jėgos ženklas.

Lemtis.net

Sapnuoti, jog valgote kanapes - sėkmė.

Sapnininkastau.lt

ką nors sugalvosi pabudęs. Panašios reikšmes Antis medžioti Gadinimas Atleidimas Įsipareigojimas Giluma Išsigelbėjimas Begalvis Išteisinti Išsiskirti Įžeidimas Džiaugsmas Bučiuoti Nukrėsti svetimame sode vaisius Chiromantija Aiškinti ką nors sapne Gyslos sužeistos Lakinti šunis Nasrai Siena aukšta Spęsti spąstus .

Sapnuoti.lt

Sapnuoti, kad auginate kanapes, reiškia, kad imsitės skalbinių verslo. Rūkyti indiškąsias kanapes reiškia atminties praradimą ir regėjimo sutrikimus.

Sapnai.com

Kanapės – Kanapes augant matyti – sunkų ir nemalonų gyvenimą; po kanapes vaikštinėti – didelius rūpesčius; kanapes rauti – gerą uždarbį; kanapes mirkyti – gerą pasisekimą; iš kanapių aliejų spausti – netikėtą praturtėjimą.

Sapnai.eu

Kanapes augant matyti – sunkų ir nemalonų gyvenimą; po kanapes vaikštinėti – didelius rūpesčius; kanapes rauti – gerą uždarbį; kanapes mirkyti – gerą pasisekimą; iš kanapių aliejų spausti – netikėtą praturtėjimą.