vardo reikšmė

lauk!

Sapnininkastau.lt

Lauke dirbti dėl sėjimo – per didelį rūpestį įgysi didelius turtus. Vaikščioti po lauką ir gėrėtis gamta – didelį džiaugsmą. Moterį lauką ariančią matyti – nusigyvenimą. Laukuose kiškius šaudyti – didelį pasisekimą medžioklėje. Išėjus iš trobos į lauką kvapo neatgauti – sunkią ir ilgą ligą. Panašios reikšmes Gelbėjimo valtis Bjaurėjimasis Depozitas Botagas Elektrinė Bobos Daržininkas Bankas Arena Griuvėsiai Dujos Bala Augalai Kaladė Tepalas Paklysti Darbas Kontora Figūra Eskalatorius .

Sapnai.com

Laukas – Lauke dirbti dėl sėjimo – per didelį rūpestį įgysi didelius turtus; vaikščioti po lauką ir gėrėtis gamta – didelį džiaugsmą; moterį lauką ariančią matyti – nusigyvenimą; laukuose kiškius šaudyti – didelį pasisekimą medžioklėje; išėjus iš trobos į lauką kvapo neatgauti – sunkią ir ilgą ligą.

Sapnai.eu

Lauke dirbti dėl sėjimo – per didelį rūpestį įgysi didelius turtus; vaikščioti po lauką ir gėrėtis gamta – didelį džiaugsmą; moterį lauką ariančią matyti – nusigyvenimą; laukuose kiškius šaudyti – didelį pasisekimą medžioklėje; išėjus iš trobos į lauką kvapo neatgauti – sunkią ir ilgą ligą.

Sapnininkas.com

Sapnų kalboje laukas dažniausiai laikytinas veiklos lauku. Jis simbolizuoja uždavinių ir interesų sritį. Siauresne prasme jis rodo moterišką seksualumą. Apdirbtas, derlingas, žaliuojantis ir žydintis laukas yra iš esmės geras ženklas. O dirvonuojantis, apaugęs piktžolėmis nederlingas laukas pabrėžia šio simbolio neigiamą reikšmę. Gali būti, kad kažkam nerūpi jo interesai.