vardo reikšmė

Žaisti

Manosapnai.lt

Žaidimai sapne reiškia, kad į gyvenimą jūs žiūrite per daug paprastai arba labai rimtai. Draugiški žaidimai su žmonėmis reiškia susikaupimo trūkumą, blogą atmintį sunkumą bendraujant su kitais žmonėmis. Žaisti sapne su patinkančiu asmeniu - gyvenimas pilnas laimės, džiaugsmo ir pagarbos. Jei sapnuojate, kad žaidžiate kaip vaikas, - priminimas, kad laikas pailsėti. Žaisti su žaislais - senatvės problemos. Pirkti žaislus - betikslis pinigų švaistymas. Jei sapnuojate sulaužytus žaislus - mažiau dėmesio kreipkite į smulkmenas. Žaidžiant susipykti - turėsite nemalonumų su kaimynais ar greta gyvenančiomis moterimis. Žaisti vienam arba su partneriu šachmatais, šaškėmis, biliardą ar kitą žaidimą - įspėjimas. Jog esate per daug lengvabūdiški, neturite atsakomybės jausmą Žaidimas kauliukais - nesėkmingas biznis, skurdas, nusivylimas. Galimos ir infekcinės ligos. Jeigu mergina sapnuoja, kad jos mylimasis žaidžia kauliukais - jis nevertas pagarbos.

Sapnininkas2.lt

Žaidimai (žaisti) sapne reiškia, kad į gyvenimą Jūs žiūrite per daug paprastai arba labai rimtai;draugiški žaidimai su žmonėmis - reiškia susikaupimo trūkumą, blogą atmintį sunkumą bendraujant su kitais žmonėmis;jei sapnuojate, kad pradėjote žaisti azartinius žaidimus - dažniausiai reiškia baimę permainoms, jūs jų bijote, todėl nesiryžtate ir daug pralaimite;jei sapnuojama, kad žaidžiama su priešingos lyties žmonėmis - pasilinksminimas;jei sapnuojate, kad žaidžiate kaip vaikas, - priminimas, kad laikas pailsėti;žaidžiančios katės ar šunys — pavydas paskatins veikti ryžtingiau, iki pergalės;sapnuoti vasaros žaidimus žiemą — raginimas išvykti ten, kur jau kartą buvote;žaidimas kauliukais - nesėkmingas biznis, skurdas, nusivylimas. Galimos ir infekcinės ligos;jeigu jauna mergina mato sapne, kaip jos mylimasis meta kauliukus, tai toks sapnas reiškia, kad jis nėra vertas merginos meilės ir pagarbos, kartais gali reikšti išdavystę;žaisti sapne su patinkančiu asmeniu - gyvenimas pilnas laimės, džiaugsmo ir pagarbos;žaidžiant susipykti - turėsite nemalonumų su kaimynais;žaisti vienam arba su partneriu šachmatais, šaškėmis, biliardą ar kitą žaidimą - įspėjimas, jog esate per daug lengvabūdiški, neturite atsakomybės jausmo;pažeisti žaidimo taisykles — išdidumas taps priešu ar priekaištu. Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Žaisti (žaidimai) – Žaidimai (žaisti) sapne reiškia, kad į gyvenimą Jūs žiūrite per daug paprastai arba labai rimtai; draugiški žaidimai su žmonėmis – reiškia susikaupimo trūkumą, blogą atmintį sunkumą bendraujant su kitais žmonėmis; jei sapnuojate, kad pradėjote žaisti azartinius žaidimus – dažniausiai reiškia baimę permainoms, jūs jų bijote, todėl nesiryžtate ir daug pralaimite; jei sapnuojama, kad žaidžiama su priešingos lyties žmonėmis – pasilinksminimas; jei sapnuojate, kad žaidžiate kaip vaikas, – priminimas, kad laikas pailsėti; žaidžiančios katės ar šunys — pavydas paskatins veikti ryžtingiau, iki pergalės; sapnuoti vasaros žaidimus žiemą — raginimas išvykti ten, kur jau kartą buvote; žaidimas kauliukais – nesėkmingas biznis, skurdas, nusivylimas. Galimos ir infekcinės ligos; jeigu jauna mergina mato sapne, kaip jos mylimasis meta kauliukus, tai toks sapnas reiškia, kad jis nėra vertas merginos meilės ir pagarbos, kartais gali reikšti išdavystę; žaisti sapne su patinkančiu asmeniu – gyvenimas pilnas laimės, džiaugsmo ir pagarbos; žaidžiant susipykti – turėsite nemalonumų su kaimynais; žaisti vienam arba su partneriu šachmatais, šaškėmis, biliardą ar kitą žaidimą – įspėjimas, jog esate per daug lengvabūdiški, neturite atsakomybės jausmo; pažeisti žaidimo taisykles — išdidumas taps priešu ar priekaištu.

Sapnai.eu

Žaidimai (žaisti) sapne reiškia, kad į gyvenimą Jūs žiūrite per daug paprastai arba labai rimtai;