vardo reikšmė

durklas

Manosapnai.lt

Durklą sapnuoti - nugalėsite savo priešus. Sapnuoti save, perdurtą durklu, - gausite dovaną.

Sapnininkastau.lt

Durklas – Regėti jį – nugalėsi savo priešus, bet kai kuriems tai gali reikšti ligą;

Sapnuoti.lt

Jei sapnuojate, kad paėmėte į rankas durklą, kaip ir visi ašmenis turintys daiktai yra blogas ženklas ir reiškia blogybę, o taip pat blogą žinią iš giminaičių arba tolimų pažįstamų. Jei matote durklą, reiškia, kad turite būti atsargesnis priimdamas sprendimus.

Sapnininkas2.lt

Regėti jį - nugalėsi savo priešus, bet kai kuriems tai gali reikšti ligą;būti įdurtam juo - gausi netikėtą dovaną, kuri bus nelabai miela;pačiam kažkam durti - netikėta mirtis, nesėkmė.Durklas - pavojus Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Durklas (durtuvas) – Regėti jį – nugalėsi savo priešus, bet kai kuriems tai gali reikšti ligą; Būti įdurtam juo – gausi netikėtą dovaną, kuri bus nelabai miela; Pačiam kažkam durti – netikėta mirtis, nesėkmė.

Sapnai.eu

Regėti jį – nugalėsi savo priešus, bet kai kuriems tai gali reikšti ligą; būti įdurtam juo – gausi netikėtą dovaną, kuri bus nelabai miela; pačiam kažkam durti – netikėta mirtis, nesėkmė.

Sapnininkas.com

Durklas sapne simbolizuoja valdžios siekimą, energiją, agresyvumą ir vyrišką seksualumą. Tiksliau nustatyti reikšmę dažniausiai galima iš sapno. Svarbiausia, kokiam tikslui tas durklas naudojamas.