vardo reikšmė

kalėjimas

Manosapnai.lt

Jeigu sapne matote kalėjimą, kurio langai ryškiai apšviesti, - jūsų įžvalgumas padės išvengti nelaimės. Sapnuoti, jog einate pro kalėjimą - apgavystė. Sapne regėti kalėjimo kameras reiškia, kad ramiai gyvensite. Jeigu sapnuojate, kad kas nors sėdi kalėjime, vadinasi, sieksite kažkokių privilegijų iš tų žmonių, kuriais tikite sapne matyti kalinį reiškia, kad kitų žmonių tušti pažadai kliudys jūsų interesams. Be to, negarbingos moterys jus gali sugundyti. Sapnuoti, kad minia kalinių bando atidaryti kalėjimo duris, - blogas sapnas. Jis įspėja, kad pažįstamas bandys išvilioti iš jūsų pinigų. Sapnuoti, kad paleido iš kalėjimo kalinį - geras sapnas - išvengsite nelaimės arba ją nugalėsite. Jeigu mergina sapne regi savo mylimąjį kalėjime, vadinasi, ji nusivils jo meile. Įeiti į kalėjimą reiškia netikėtas laidotuves. Būti įstumtam į kalėjimą - liga ir liūdesys. Jeigu sapne jus nuteisė ilgus metus kalėti, vadinasi, turėsite keblumų. Jeigu sapne sėdite kalėjime, vadinasi, dėl kažkokių įvykių nukentės jūsų reikalai. Sapne laimingai išvengti kalėjimo reiškia, kad greitu laiku gausite pelno. Sapnuoti save, išeinantį iš kalėjimo, -perspėjimas, kad jūsų draugai ar giminaičiai yra pavojuje. Jeigu sapnuojate, kad kalbatės su kalėjimo prižiūrėtoju, - laukite paaukštinimo.

Sapnininkastau.lt

ramybė. Panašios reikšmes Evangeliją skaitant girdėti Čiauškėjimas Evangelija Balastas Amalas Dūdmaišis Derlius Jūržolė Guašas Džemas Akseleratas Debesys Jūros puta Genealoginis medis Jūra Grėbti Aštuonkojis Įsiskolinimas Haliucinacijos Įsūnis .

Sapnuoti.lt

Regėti jį - patekti į keblumąKalėti jame - pavojaus išvengimas

Sapnininkas2.lt

Regėti jį - patekti į keblumą;kalėti jame - pavojaus išvengimas, jeigu vyrui - pražūtingas vėlavimas pasinaudoti geranoriškais patarimais. jeigu moteriai - gręsiančios skyrybos, prie kurių prisidės tėvai. jeigu merginai - vienatvės pabaiga jeigu griaunamas - palankios aplinkybės leis pajusti laisvės skonį, pasistenkite tai įvertinti. jeigu degantis - pavojus jūsų darbui, ypač kūrybiniam. jeigu sėdėti kalėjime - dėl kažkokių įvykių nukentės Jūsų reikalai jeigu išvengti kalėjimo - greitas pelnas jeigu sedėti jame - ramybė ir geras pasisekimas Papildyti šio sapno reikšmę

Sapnai.com

Kalėjimas – Regėti jį – patekti į keblumą; kalėti jame – pavojaus išvengimas,

Sapnai.eu

Regėti jį – patekti į keblumą; kalėti jame – pavojaus išvengimas,

Sapnininkas.com

Sapnuoti kalėjimą reiškia dvasinį, fizinį ar kitokius ribojimus. Dažnai sapnai apie nelaisvę rodo, kad sapnuojančiojo sąmonės vaizdiniai nevisiškai sutampa su gyvenimo tikrove, realybe. Sapnuojantysis susiaurina savo realias galimybes.