vardo reikšmė

Rinkti

Manosapnai.lt

Grūdus rinkti nuo dirvos - gausite gerai apmokamą darbą. Rinkti javų varpas sapne - skurdas. Rinkti bulves - prasigyvensite. Medžių šakas rinkti - varganas gyvenimas.

Sapnininkastau.lt

vienatvė. Panašios reikšmes Baravykai Amarilis Boikotas Hamakas Airija Ašutinė Filmas Donkichotas Celė Džiūvėsis Čiaupas Grikiai Impotencija Gyvaplaukiai Girlianda Baimė Halė Debesys Samanas rinkti Sliekus rinkti .

Sapnuoti.lt

Jei sapnuojate, kad renkate pamestus daiktus, reiškia, kad patirsite nusivylimą. Jei renkate gėles, reiškia, kad jus mylės daug moterų, bet nepatirsite rimtos ir džiaugsmingos meilės. Jei esate moteris, reiškia, kad turėsite daug gerbėjų, bet visi jūsų gerbėjai bus frantai ir tinginiai. Rinkti vaisius reiškia, kad jūsų turimą verslą lydės solidus pelnas. Rinkti vaistažoles reiškia, kad pridarysite daug klaidų, bet, laimei, tai neturės nemalonių padarinių. Sapnuoti, kad renkate gausų derlių (24), reiškia gausą ir naudą. Sapnuoti, kad renkate skurdų derlių, reiškia skurdą ir išnaudojimą.

Sapnininkas.com

Sapno aiškinimą nulemia tai, kas renkama sapne. Jeigu sapnuojantysis randa pinigų, tai šitaip jis įgyja gyvybinės energijos. Dažnai tai reiškia naujų idėjų, atradimų gimimą ar problemų sprendimą. Smulkiau tą galima išsiaiškinti iš sapno eigos.